28 Серпня, 2019 р., 10:11
З Днем Незалежності!
28 Серпня, 2019 р., 10:03
Святкування Дня Незалежності України Живи, Україно, живи для краси!
28 Серпня, 2019 р., 09:55
Святковий концерт до Дня Незалежності
22 Серпня, 2019 р., 09:13
17 – 18 серпня в с. П`ятничани Чемеровецького району Хмельницької області відбувся Перший фестиваль гумору, авторської та жартівливої пісні «Лісапетфест-2019». "Лісапетфест" - це творчий простір, це спільнота особистостей, близьких за духом, це жива музика і відродження традицій, мистецтво та любов…В фестивалі-конкурсі взяли участь понад 50 колективів з різних регіонів України. З Львівщини були такі колективи: народний вокальний ансамбль «Гомін» Щирецької ОТГ Пустомитівського району та вокальний ансамбль «Турківчанка» Турківського району.
22 Серпня, 2019 р., 09:09
20 серпня, в бібліотеці смт  Щирець відбувся семінар «Практика для практиків: літня бібліотека на виїзді».
22 Серпня, 2019 р., 09:06
18 серпня на озері Калабаня с. Піски відбулась першість з спортивного рибальства серед  мешканців Щирецької громади. Переможцями змагань стали:
22 Серпня, 2019 р., 09:03
17 - 18 серпня 2019 року управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації проводило в с. Розлуч Турківського р-ну обласні змагання з оздоровчого туризму – «Похід до витоків Дністра». В заході взяли участь і представники  Щирецької громади.
03 Липня, 2019 р., 12:05
30 червня 2019 р. в с. Дмитре до Дня Конституції України відбувся святковий концерт, в якому взяли участь аматорський колектив НД с.Дмитре, керівник Ольга Романюк, діти 1 класу Дмитрівського НВК, керівник Віра Біляк, народний вокальний ансамбль "Гомін", керівник Лариса Пекар, а також гості з Німеччини м.Гуденсберг.
03 Липня, 2019 р., 11:45
30 червня 2019 р. в с.Соколівка Соколівського старостинського округу до дня Конституції України відбувся святковий концерт, в якому взяли участь аматорські колективи народних домів сіл Соколівка та Никонковичі, дитячий хор під керівництвом о.Романа, а також гості з Німеччини м.Гуденсберг.