Пустомитівська ДПІ інформує

15 Лютого, 2024 р., 12:53
Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 лютого 2024 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 4274 особи, з них 2100 отримували допомогу з безробіття.
22 Грудня, 2023 р., 07:53
Фахівцями Пустомитівської ДПІ Головного упраління ДПС у Львівській області проведено тренінг з платниками податків щодо використання мобільного застосунку «Моя податкова», який можна завантажити на телефони як на платформі Android, так і iOS.
22 Грудня, 2023 р., 07:53
З метою підтримки конструктивного діалогу з платниками податків в Пустомитівській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з актуальних питань податкового законодавства.
Платники мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на різноманітні питання оподаткування, такі як: порядок застосування РРО/ПРРО, порядок отримання податкової знижки, порядок оподаткування благодійної допомоги, яка виплачується ВПО, порядок нарахування та сплати МПЗ, щодо проведення звірки з податку на нерухомість і земельного податку, оформлення трудових відносин, щодо заповнення поля «Призначення платежу» у платіжних інструкціях при сплаті податків і зборів, щодо особливостей реєстрації волонтерської діяльності та ін.
15 Грудня, 2023 р., 08:15
Під час зустрічі з платниками податків державний інспектор Пустомитівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Наталія Ташак фахово роз’яснює новації податкового законодавства, зокрема, щодо Закону №3219.
15 Грудня, 2023 р., 08:15
Інформаційно-роз'яснювальна робота з платниками податків, які відвідують Пустомитівську державну податкову інспекцію, складається з комплексу заходів, зокрема з практичних рекомендацій, тренінгів щодо користування електронними сервісами ДПС.
15 Грудня, 2023 р., 08:14
 Користувачі мобільного застосунку «Моя податкова» мають можливість просто та швидко:

14 Листопада, 2023 р., 10:32
Згідно з пунктом 37 розділу II Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 року № 163 (далі - Інструкція НБУ № 163), платіжна інструкція, оформлена платником в електронній або паперовій формі, повинна містити відповідні обов’язкові реквізити, зокрема, реквізит „Код платника”.
30 Жовтня, 2023 р., 08:18
Фахівці Пустомитівської ДПІ Головного управлінні ДПС у Львівській області інформують що платники податку на доходи фізичних осіб можуть скористатися правом на податкову знижку шляхом зменшення оподатковуваного доходу за наслідками 2022 року на суму фактично здійснених ним витрат у вигляді суми коштів, сплачених при страхуванні.
30 Жовтня, 2023 р., 08:18
На черговій зустрічі фахівці Пустомитівської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області розповіли платникам податків про податкові новації, запроваджені Законом України № 3219.
13 Жовтня, 2023 р., 10:41