26 Липня, 2024 р., 11:55
Повідомляємо, що в с. Утішків, Золочівського району, Львівської області функціонує новостворений кооперативний молокопереробний завод – ТзОВ «Набіл». Будівництво заводу здійснювалося в рамках виконання канадськоукраїнського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» (учасники: агенція «Сокодеві», кооператив «Агропюр» (Канада), молочні кооперативи та виробники Львівщини). На даний час підприємство випускає широку лінійку молочних продуктів (перелік додається), а саме: молоко, кефір, сметана, йогурт, масло. Контактна особа: директор ТзОВ «Набіл» Ігор Петришин – 067-125-46-64. Додаток: перелік продукції ТзОВ «Набіл» на 16 арк.
18 Липня, 2024 р., 18:07
Дякуємо п.Любомиру та батьківському комітету за гарний і приємний проведений час…
18 Липня, 2024 р., 18:05
  На базі Пустомитівського ліцею 1, своїм досвідом та навиками ділився з вихованцями СДЮШОР Спартаківець та ДЮСШ Юність майстер спорту України з вільної боротьби  Каджик Костаньян.
18 Липня, 2024 р., 18:01
Активний відпочинок 🏃 🤼 🥊
18 Липня, 2024 р., 17:57
🔥8-9 червня у м.Львів проходив Vlll турнір-меморіал з вільної бротьби памяті ЗТУ Олега Сазонова. Участь прийняли понад 450 спортсменів з усієї України ! 🤼‍♀️🤝🏻🥇🥈🥉
18 Липня, 2024 р., 17:54
10-11.05 У місті Сніна (Словаччина) проходив міжнародний турнір з вільної боротьби!
16 Липня, 2024 р., 11:53
Знайома фотографія? Так. Це правець. Чи важко інфікуватися? Ні. Спори збудника є в землі, в вазонах для квітів, на поверхнях, килимах і т.д. Як можна інфікуватися? При найменшій травмі. Встав на цвях. Порізався миючи вікна. Працюючи на городі отримав мікротравму. Впав, побив коліно. Порізав палець, вкусила тварина. На війні шансів інфікуватися стає значно більше.
08 Липня, 2024 р., 11:12
18 липня 2024 року
05 Липня, 2024 р., 12:56
Аби зручно та швидко знайти інформацію про лікарський засіб можна користуватися онлайн-ресурсами. Вони дають можливість: - побачити працюючі аптеки, їх розміщення та графік; - перевірити наявність лікарських засобів у аптеках міста (в т.ч. тих, що необхідні по програмі “Доступні ліки”, інсуліну, для тиреоїдної терапії); - бронювання препаратів; - ознайомлення з офіційними інструкціями виробника; - заощадження. Зробити це можна на ресурсі ZDOROVI.UA, за посиланням: https://zdorovi.ua/ua або завантаживши додаток “ZDOROVI.UA” на ваш пристрій.