20 Липня, 2021 р., 08:27
29 липня 2021 року
16 Липня, 2021 р., 20:10
1. Виконкомом Щирецької селищної ради відповідно до рішення №64 від 23 квітня 2021 року «Про виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету Щирецької селищної територіальної громади на 2021 рік» укладено договір на суму 49 500грн  з ТзОВ «ІНСТИТУТ «ГІРХІМПРОМ»» на проведення науково-технічної роботи «Оцінка карстологічної ситуації у зоні впливу провалу, який утворився 20 квітня 2021року у с.Піски Щирецької територіальної громади та видача вихідних даних для розробки проекту ліквідації»

09 Липня, 2021 р., 22:12
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення Щирецької селищної ради.

09 Липня, 2021 р., 22:10
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера (керівника) комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів освіти» Щирецької селищної ради.
07 Липня, 2021 р., 17:37
Задекларована праця – гарантує трудові та соціальні права. Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
05 Липня, 2021 р., 17:53
До уваги керівників сільськогосподарських підриємств Щирецької об’єднаної територіальної громади!   08 липня 2021 року о 12 год відбудеться Online нарада заступника голови Львівської ОДА Юрія Бучка з організаційних питань проведення жнив 2021 року у форматі ZOOM конференції. Просимо керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств зголоситися щодо проведення даної наради в Щирецьку селищну раду.