24 Грудня, 2020 р., 09:03
Від 14 по 31 грудня, українські підприємці та наймані застраховані працівники, які будуть змушені закритись через локдаун у січні, зможуть подати заявку на одноразову грошову допомогу від держави. Розмір допомоги становить - 8 тисяч гривень. Проєкт виплати матеріальної допомоги реалізується Мінцифри у партнерстві з Пенсійним фондом України, Міністерством соціальної політики України та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
21 Грудня, 2020 р., 11:49
23 грудня 2020 року
15 Грудня, 2020 р., 18:10
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на  вакантну посаду керівника комунального підприємства  «Турбота» Щирецької селищної ради  Львівського району Львівської області:
09 Грудня, 2020 р., 18:06
З 07.12.2020р. у відділі ЦНАПу виконавчого комітету Щирецької селищної ради можна отримати  Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку .
08 Грудня, 2020 р., 09:46
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   провідного спеціаліста   відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради.
18 Листопада, 2020 р., 18:25
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   начальника відділу, головного архітектора відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Щирецької селищної ради.
18 Листопада, 2020 р., 09:37
Щирецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  начальника відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконавчого апарату Щирецької селищної ради .