07 Квітня, 2021 р., 08:05
23 Березня, 2021 р., 10:43
Законопроект 2339 передбачає наступні покарання.
23 Березня, 2021 р., 10:30
Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.
18 Березня, 2021 р., 14:19
Із початком опалювального сезону мешканці для зігрівання використовують різні “підручні” методами, які можуть створити реальну небезпеку для здоров’я та життя прямо у вдома. Йдеться про чадний газ. Цей допис — нагадування про те, аби ви перевірили, чи справні прилади у вас вдома чи достатньо ви провітрюєте приміщення, та знали, як швидко можна розпізнати отруєння цим газом.

04 Січня, 2021 р., 14:37
Пам’ятайте, тривале перебування на холоді може призвести до переохолодження. Найчастіше замерзають кінцівки, ніс, вуха та щоки.

17 Листопада, 2020 р., 10:36
Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

15 Вересня, 2020 р., 11:26
Сказ — це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.