22 Квітня, 2021 р., 10:13
20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.

22 Квітня, 2021 р., 10:07
Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

02 Лютого, 2021 р., 11:39
             З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.
10 Грудня, 2020 р., 19:55
4 грудня 2020 року  проведений  традиційний щорічний Всеукраїнський новорічно-різдвяний конкурс «Новорічна композиція». Участь у виставці брали як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади. Завданнями цього конкурсу є: пропаганда серед учнівської молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.
27 Листопада, 2020 р., 17:41
27 листопада 2020 року учні Щирецької ЗОШ №2 І–ІІІ ступенів вшанували пам'ять жертв Голодомору. Класні керівники провели тематичні виховні години під назвою: «Схилімо голови в скорботі». У 7 класі  вчителем історії Косилович О.О. було проведено виховний захід під назвою «Ми пам’ятаємо…». Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей. Учасники заходу зачитали розповіді свідків того страшного лихоліття. Тривожною була хвилина мовчання, адже моторошно уявити  мільйони заморених голодом людей України.
27 Листопада, 2020 р., 17:38
З 1 вересня по 22 листопада  проходила VІІ  Всеукраїнська онлайн-олімпіада «На Урок» з біології, хімії та фізики, у якій  взяли участь  85  учнів  8-11 класів Щирецької ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради. Цього року інтернет-олімпіада – новий формат інтерактиву для учнів, а ще це поєднання освітніх трендів, духу змагання та потреби в активному навчальному процесі під час карантину. Головний принцип дистанційної олімпіади – взяти участь може кожен, незалежно від рівня знань і місця проживання.  Усі учасники отримали дипломи та сертифікати за участь.  Учителі  Даць О.С. (біологія, хімія)  та Соколова В.І. (фізика ) отримали  свідоцтва про підготовку учасників і призерів, а ще – іменні подяки за залучення великої кількості учасників.