29 Вересня, 2021 р., 20:41
23 вересня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»
28 Серпня, 2021 р., 13:44
До нового 2021/2022 навчального року в межах державно-приватно-громадського партнерства Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом МЦФЕР розробили електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти».
30 Липня, 2021 р., 14:58
Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.

08 Червня, 2021 р., 19:47
Опорний заклад Щирецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів  імені Героя України Богдана Ільківа - 15.06.2021р  о 18.30 год.;
07 Червня, 2021 р., 16:30
Відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради інформує про те, що комісією до участі в конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Щирецької загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступенів Щирецької селищної ради Пустомитівського району Львівської області  допущено Пижик Галину Михайлівну

22 Квітня, 2021 р., 10:13
20 квітня 2021 року відбувся міжнародний онлайн-семінар «Дистанційне навчання у школах: досвід Чеської Республіки», організований Державною службою якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань Чеської Республіки.

22 Квітня, 2021 р., 10:07
Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.