16 Березня, 2024 р., 20:09
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»💪💙💛
08 Березня, 2024 р., 18:05
7.03.24р ⚽️ФУТЗАЛ⚽
29 Грудня, 2023 р., 18:31
29 грудня 2023 року учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Щирецької селищної ради долучилися до програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Ця програма реалізується у рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес закладів освіти, підтримки відновлення освіти України фундацією LEGO.
23 Грудня, 2023 р., 17:04
20 Грудня, 2023 р., 17:22
Ось і завершився ІІ етап (районний) Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Упродовж листопада-грудня  учні закладів загальної середньої освіти мали змогу проявити свої здібності та знання у змаганнях зі шкільних дисциплін. Вітаємо переможців нашої громади! Бажаємо цілеспрямованості, оптимізму, внутрішньої впевненості,  досягнення нових життєвих висот та успіхів у майбутньому!!!
01 Травня, 2023 р., 18:26
29 квітня  у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний математичний турнір імені князя Юзефа Пузини, метою якого було поглибити знання учнів з математики, формувати уміння доповідати та обгрунтовувати власні твердження.
28 Квітня, 2023 р., 16:29
27-28 квітня на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа  відбулися змагання з мініфутболу та стрільби з пневматичної гвинтівки серед  п’яти  команд закладів загальної середньої освіти Щирецької селищної ради.
06 Квітня, 2023 р., 15:34
05 квітня 2023 р. у м. Львові  відбулася гра «Інтелектуальний батл» серед команд закладів загальної середньої освіти Львівського району. Організатор заходу – Львівська районна державна адміністрація. У грі взяли участь 17 команд. Учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити та працювати в команді.
30 Березня, 2023 р., 08:31
3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня.