05 Січня, 2022 р., 16:28
Уже з 5 січня 2022 року на сайті ЛРЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua
20 Грудня, 2021 р., 08:40
Ви плануєте вступати до закладів вищої освіти чи здобуваєте цьогоріч повну загальну середню освіту?! Потрібно проходити зовнішнє незалежне оцінювання, але Ви ще вагаєтесь, які саме предмети обрати та як реєструватись?
29 Вересня, 2021 р., 20:41
23 вересня 2021 року Державна служба якості освіти України у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»
28 Серпня, 2021 р., 13:44
До нового 2021/2022 навчального року в межах державно-приватно-громадського партнерства Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією працівників дошкільної освіти та Цифровим видавництвом МЦФЕР розробили електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти «Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти».
30 Липня, 2021 р., 14:58
Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.