30 Листопада, 2022 р., 11:28
   27 листопада в спортивному залі Щирецького ліцею ім. Героя України Богдана Ільківа відбувся черговий турнір з волейболу пам'яті вчителя фізичної культури Щирецької середньої школи Копитка Євгена Михайловича. Участь у заході взяли шість місцевих волейбольних дружин, з них три представляли Щирецький ліцей, та гості з м. Пустомит - команда ДЮСШ "Юність".

28 Листопада, 2022 р., 11:18
Заклади культури нашої громади, як і вся Україна, вшанували пам'ять жертв радянської машини.
25 Листопада, 2022 р., 19:16
У закладах культури нашої громади пройшли заходи до Дня Гідності та Свободи.
17 Листопада, 2022 р., 10:42
15 Листопада, 2022 р., 13:49
12 листопада 2022 року  команда нашої громади взяла участь в змаганнях з настільного тенісу за програмою ХХХІ обласних спортивних Ігор Львівщини, які проходили в м. Львові. Наша команда була повністю представлена усіма складами – дорослими, ветеранами та людьми з інвалідністю. Це був останній вид ХХХІ спортивних Ігор і він зібрав рекордну кількість учасників з територіальних громад усієї Львівщини.
28 Жовтня, 2022 р., 10:12
   Учора, 27 жовтня, в парк-готелі «Древній град» відбувся обласний форум «Культура як зброя» .
24 Жовтня, 2022 р., 11:29
22 жовтня 2022 року  команда Щирецької громади взяла участь в змаганнях з скандинавської ходьби за програмою ХХХІ спортивних ігор Львівщини. Захід проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації в м. Львові в Стрийському парку. Наша команда була повністю представлена усіма складами – дорослими, ветеранами та людьми з інвалідністю.
21 Жовтня, 2022 р., 17:14
Сьогодні, 21 жовтня 2022 року, у Щирецькій громаді склали присягу на вірність українському народові члени добровольчого формування.
14 Жовтня, 2022 р., 21:47
14 жовтня українці відзначають чотири великі свята:
12 Жовтня, 2022 р., 08:44
8-9 жовтня 2022 року  команда нашої громади взяла участь у змаганнях з шахів за програмою ХХХІ спортивних ігор Львівщини. Захід проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації в м. Новояворівськ.  В перший день змагались дорослі шахісти, керовані Демієм Русланом, постійним учасником змагань. В складі команди була і його дочка Мар’яна. Тут було представлено 14 команд. На другий день змагались ветерани спорту, де було 11 команд. Наші шахісти виступили в міру своїх можливостей і принесли необхідні залікові очки. До кінця спортивних ігор Львівщини залишився лише один вид – скандинавська ходьба, яка за планом має пройти 22 жовтня в м. Львові.