13 Січня, 2021 р., 16:10
З Різдвяними вітаннями до нас завітав Народний артист України, композитор, перший володар Золотого диску в незалежній Україні Степан Гіга.
30 Грудня, 2020 р., 08:58
30 грудня минає 76 років з дня страти учасника УПА, псевдо «Дуб», борця за волю України та нашого земляка Василя Фітя.
28 Грудня, 2020 р., 08:52
24 грудня 2020 року в м. Жовква відбулась підсумкова нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад Львівщини. Зокрема, на нараді було проведено нагородження переможців та призерів обласних комплексних змагань 2020 року.
28 Грудня, 2020 р., 08:41
В Щирецькому Народному домі відбувся передноворічний турнір з шахів, дітей – учасників нагородили пам’ятними медалями, дипломами та подарунками.

22 Грудня, 2020 р., 11:55
Фотозвіт академконцертів Щирецької дитячої музичної школи

19 Грудня, 2020 р., 11:44
Ансамбль бандуристів "Срібні струни" дитячої музичної школи, керівник Руслана Ляхович, вітають Щирецьку громаду з святом Св. Миколая!

29 Листопада, 2020 р., 10:35
День жалю... День скорботи, печалі
01 Листопада, 2020 р., 20:28
1 листопада виповнюється 102 роки з дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді, в далекому 1918 році, це була рішуча спроба нашого народу створити на етнічних українських землях колишньої Австро-Угорської імперії власну вільну державу. ЗУНР проіснувала зовсім недовго, але навіть за такий короткий термін зуміла підняти національний дух українства та зробити істотний поштовх на шляху до майбутньої незалежності. Нова влада прагнула збудувати правову державу, демократичне суспільство, налагоджувала нормальне функціонування громадсько-політичного життя.
19 Жовтня, 2020 р., 11:30
На 14 жовтня припадає 4 величні свята: Покрова Святої Богородиці, День захисників України, День створення УПА та День українського козацтва.Пропонуємо вам короткий фотозвіт заходів у нашій громаді, приурочених до цих свят.