11 Березня, 2024 р., 11:05
   09 березня 2024 року в м. Дрогобич відбулись змагання з плавання за програмою ХХХІІІ спортивних ігор Львівщини серед територіальних громад. Місцевий басейн зібрав учасників з 13 громад Львівщини. В заході брали участь і учасники нашої громади. Найкращого результату досяг Юрій Вовк – перше місце серед учасників з особливими потребами на дистанції 50 метрів вільним стилем. Решта учасників принесли необхідні залікові очки в загальний підсумок змагань.
09 Березня, 2024 р., 11:10
Центр комплексної реабілітації  «Галичина", селище Великий Любінь.
08 Березня, 2024 р., 11:15
2-5 березня в місті Ужгород проходив Чемпіонат України з вільної боротьби U-15, відбірковий на Чемпіонат Європи .
04 Березня, 2024 р., 10:46
Ти твориш небесні симфонії,
03 Березня, 2024 р., 10:44
   Виставка робіт учнів Щирецька мистецька школа  клас образотворчого мистецтва, викладач Михайло Андрусишин
03 Березня, 2024 р., 10:42
З метою гідного вшанування пам’яті Великого пророка Кобзаря Т.Г. Шевченка відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради пропонує долучитися до проведення літературного флешмобу читання віршів Т.Г. Шевченка «Борітеся – поборете!»