23 Жовтня, 2021 р., 11:58
Заходи на території Щирецької громади, приурочені Дню захисників та захисниць України, 79-ї річниці створення УПА, Дню українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.
05 Жовтня, 2021 р., 20:19
2 жовтня представники нашої громади взяли участь в змаганнях з скандинавської ходьби, які вперше проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації та проходили на гірськолижному курорті «Буковиця» в м. Бориславі.
04 Жовтня, 2021 р., 20:12
Мандрівка долиною річки Зубри, посестрою нашої Щирки, течуть майже паралельно Опільськими пагорбами, в нижній течії підходять близько одна до одної, їх навіть поєднали каналом, ніби рушником. Несуть свої води до Дністра, а далі в Чорне море, по них міг проходити шлях з варяг в греки. Ріки стали місцем поселення переселенців - українців з Польщі, ці ж місця змушені були залишити поляки. Не знаю який стан українських церков у Польщі, дивилася на костели у Вовкові, Кугаєві, Раківці, ставало моторошно. Колись величні будівлі, збудовані на початку 20 ст. , лише костел у Раківці початку 19 ст., перетворюються на руїну. Чому не зробите церкву?, запитала я. Неможливо, людей потравимо, адже тут зберігали отрутохімікати. Боже, до чого доходила ця диявольська система? Завершують будівництво дороги від Кугаєва до Раківця, тому сьогодні місцевість від Жирівки до Раківця відкрита для пізнання її історії. Давні дерев'яні церкви збереглися в Жирівці, Вовкові, Кугаєві, Раківці. Кожна має свою цікаву історію, зберігає прізвища людей, які офірували кошти на їх реставрацію, намолений дух Храму, який притягує до себе відвідувачів.
01 Жовтня, 2021 р., 19:51
Всеукраїнський  День біліотек, відповідно бібліотекарів  -  це свято всіх нас, адже всі ми користуємося послугами бібліотек і бібліотекарів. Вітаю!
30 Вересня, 2021 р., 20:02
      Аматорський народний театр "Сузір'я", керівник Антоніна Маріяш НД Щирець, прийняли участь  в обласному огляді-конкурсі театральних колективів  " Театральне надбужжя", який відбувся в м. Кам’янка – Бузька. Вітаємо колектив «Сузір’я»  за призове місце та звання лауреата в цьому конкурсі.
19 Вересня, 2021 р., 15:19
Вітаємо жителів Щирця та громади!!!
11 Вересня, 2021 р., 08:49
Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту усіх спортсменів та їх наставників, викладачів фізичної культури, ветеранів та шанувальників спорту Щирецької громади!Бажаємо Вам міцного здоров'я, наснаги, спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх починаннях!!!
05 Вересня, 2021 р., 08:46
4 вересня в м. Львові в Стрийському парку проходили обласні змагання з легкоатлетичного кросу за програмою ХХХ обласних комплексних Ігор Львівщини. В заході взяли участь легкоатлети і нашої громади. Були представники і серед дорослих спортсменів, ветеранів спорту і людей з інвалідністю. Дистанції були від 1 км до 3 км. Усі виступили відповідно своїх можливостей та принесли необхідні залікові очки.
03 Вересня, 2021 р., 08:43
2 вересня минуло 2 роки, як у російсько-українській війні загинув наш земляк, уродженець с. Лани Богдан Ховалко. Провели Героя в останню путь 4 вересня 2019 р., похований на кладовищі в Щирці.