22 Червня, 2024 р., 17:09
Сьогодні в останню земну дорогу наша громада у невимовному горі проводжала свого Героя – РОМАНІВА СЕВЕРИНА-ВАДИМА РОМАНОВИЧА, уродженця с.Лани, головного сержанта.
18 Червня, 2024 р., 12:08
14 червня 2024 року відбувся  військово-патріотичний вишкіл ім. Євгена Коновальця де взяли участь молодь Щирецької громади. З нагоди 133 річниці від Дня народження Євгена Коновальця, Управлінням молоді та спорту Львівської ОДА було організовано військово-патріотичний вишкіл.
18 Червня, 2024 р., 11:41
   15 червня 2024 р. в м. Стрию відбулись змагання з пляжного волейболу серед дорослих за програмою ХХХІІІ спортивних ігор Львівщини.
10 Червня, 2024 р., 08:22
09 червня 2024р. на сцені Львівський палац мистецтв   Lviv Art Palace  відбувся гала-концерт фестивалю "Червона Рута" за участі  п’яти територіальних громад Львівщини: Пустомитівської, Щирецької, Зимноводівської, Давидівської та Оброшинської.
06 Червня, 2024 р., 10:39
   Відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики спільно з відділом освіти на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа проводились заходи до Міжнародного Дня захисту дітей, в яких брали участь школярі закладів освіти нашої громади.
04 Червня, 2024 р., 12:23
02 червня 2024 р. в м. Стрий відбулись змагання з пляжного волейболу за програмою обласних комплексних змагань «ХХХІІІ спортивні Ігри Львівщини» в категорії «Ветерани». Нашу жіночу команду представляли Оксана Федунь і Оксана Парило, які проявили максимум зусиль та зуміли вибороти третє командне місце.
31 Травня, 2024 р., 09:03
У травні в Щирецькій громаді проходив патріотичний флешмоб малюнків та читання віршів, приурочений Дню Героїв України "Вдячні Героям за свободу", метою якого було вшанування пам’яті тих українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність нашої держави.
29 Травня, 2024 р., 15:56
В неділю, 26 травня, в спортивному залі  Щирецького ліцею ім. Героя України Богдана Ільківа відбувся волейбольний турнір «Весняна першість» між волейбольними командами громади. Змагалась молодь і ветерани спорту. Усього в змаганнях взяли участь чотири волейбольні дружини.