17 Квітня, 2023 р., 10:33
Інвест офіс спільно з ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили навчальну програму для мікро, малого та середнього бізнесу.
01 Лютого, 2022 р., 08:59
За даними Департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації, за підсумками 2021 року, з 73 бюджетів  Львівської області план надходжень податків до бюджету перевиконано в 62 територіальних громадах. З них 44 громади змогли забезпечити  виконання понад 115 % до планових призначень. Серед них і Щирецька громада, яка посіла 40 місце за рівнем виконання з показником 117,8 %.
19 Січня, 2022 р., 11:15
Збір проєктних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Щирецької територіальної громади на період 2022 – 2024 роки
31 Грудня, 2021 р., 15:40
Визначені переможці конкурсу оголошеного АМР «Ради Львівщини» на впровадження Економічного профайлу громад, серед них – Щирецька селищна рада. Економічний профайл це єдина база даних про економіку громади з 100+ офіційних джерел даних. Громада отримає ліцензійне програмне забезпечення (на умовах співфінансування), та навчання. Допомагатиме громадам впроваджувати економічні профайли команда Е-Рішення з партнерами з Центру Розвитку Інновацій.
14 Грудня, 2021 р., 11:23
           6 грудня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення стратегії розвитку Щирецької громади. Очолив роботу Дмитро Якимець – досвідчений експерт з організаційного розвитку, тренер комунікації та навичок управління та розробник стратегічних планувань.
20 Жовтня, 2021 р., 11:39
20 жовтня 2021 року проведено третє засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку. Під час засідання було обговорено результати анкетування жителів Щирецької громади в рамках розробки Стратегії розвитку, та визначено подальші напрями роботи. Зокрема, учасники робочої групи домовились, щодо дистанційного обговорення сильних та слабких сторін громади та майбутніх можливостей та загроз, з метою проведення SWOT аналізу, а також, пошуку стратегічного бачення та місії Щирецької територіальної громад.
19 Серпня, 2021 р., 11:56
Дане дослідження проводиться з метою вивчення думки жителів громади щодо рівня задоволення проживання у Щирецькій громаді, визначення переліку основних проблем та пропозицій щодо подальшого розвитку та економічного зростання громади. Опитування є анонімним, а його результати будуть використовуватися виключно в узагальненому форматі для підготовки проекту Стратегії розвитку Щирецької селищної ради на період 2022-2028 роки.
17 Серпня, 2021 р., 09:34
17 серпня 2021 року відбулось друге засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку. Під час засідання було проведено презентацію загальної характеристики громади, обговорено запитання, які мають увійти до анкети-опитування жителів Щирецької громади в рамках розробки Стратегії розвитку, а також методи для шляхи поширення даного опитування.
27 Липня, 2021 р., 11:00
27 липня 2021 року проведено перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на період 2022-2208 роки, утвореної розпорядженням голови Щирецької селищної ради від 30 червня 2021 року №  50. Під час засідання, учасників робочої групи, було ознайомлено з методологією стратегічного планування, організацією процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу, а також з Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки та Стратегією розвитку Львівської області на період 2021-2027 років. За результатами засідання, узгоджено план-графік проведення засідань.