20 Жовтня, 2021 р., 11:39
20 жовтня 2021 року проведено третє засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку. Під час засідання було обговорено результати анкетування жителів Щирецької громади в рамках розробки Стратегії розвитку, та визначено подальші напрями роботи. Зокрема, учасники робочої групи домовились, щодо дистанційного обговорення сильних та слабких сторін громади та майбутніх можливостей та загроз, з метою проведення SWOT аналізу, а також, пошуку стратегічного бачення та місії Щирецької територіальної громад.
19 Серпня, 2021 р., 11:56
Дане дослідження проводиться з метою вивчення думки жителів громади щодо рівня задоволення проживання у Щирецькій громаді, визначення переліку основних проблем та пропозицій щодо подальшого розвитку та економічного зростання громади. Опитування є анонімним, а його результати будуть використовуватися виключно в узагальненому форматі для підготовки проекту Стратегії розвитку Щирецької селищної ради на період 2022-2028 роки.
17 Серпня, 2021 р., 09:34
17 серпня 2021 року відбулось друге засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку. Під час засідання було проведено презентацію загальної характеристики громади, обговорено запитання, які мають увійти до анкети-опитування жителів Щирецької громади в рамках розробки Стратегії розвитку, а також методи для шляхи поширення даного опитування.
27 Липня, 2021 р., 11:00
27 липня 2021 року проведено перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на період 2022-2208 роки, утвореної розпорядженням голови Щирецької селищної ради від 30 червня 2021 року №  50. Під час засідання, учасників робочої групи, було ознайомлено з методологією стратегічного планування, організацією процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу, а також з Державною стратегією регіонального розвитку на 2021-2027 роки та Стратегією розвитку Львівської області на період 2021-2027 років. За результатами засідання, узгоджено план-графік проведення засідань.
20 Липня, 2021 р., 09:49
16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної.

25 Червня, 2021 р., 10:40
Щирецька селищна рада розпочинає процес стратегічного планування у громаді. Перший етап - це створення робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області. Запрошуємо до участі представників структурних підрозділів Щирецької селищної ради, громадські організації, представників бізнесу, жителів громади. Для подання заявки щодо включення до робочої групи просимо реєструватись за посиланням нижче. Тільки спільними зусиллями ми зможемо розробити ефективний стратегічний документ, тому очікуємо на активну співпрацю.