Збір проєктних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Щирецької територіальної громади на період 2022 – 2024 роки

Дата: 19.01.2022 11:15

Відповідно до рішення Щирецької селищної ради від 16 червня 2021 року № 432 «Про розроблення Стратегії розвитку Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області на період 2022-2028 років та Плану заходів з її реалізації на 2022-2024 роки», розпорядження голови № 50 від 30 червня 2021 року було розпочато процес Стратегічного планування у Щирецькій територіальній громаді.

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку інтелектуально та економічно активних жителів громади ідей проєктів для розроблення Плану реалізації Стратегії розвитку Щирецької територіальної громади на період 2022-2024рр.

Проєктні пропозиції буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою. Ті з них, які будуть відповідати вимогам, будуть включені до Плану реалізації Стратегії розвитку Щирецької територіальної громади на 2022 – 2024 рр. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проєктів розвитку Щирецької територіальної громади на період 2022-2024 років та визначено джерела їх фінансування.

Ініціаторами проєктних пропозицій можуть бути всі, хто зацікавлений у розвитку Щирецької громади: громадяни,  представники бізнесових структур, депутати місцевих рад, органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

Критерії відповідності проектних пропозицій:

• Проєктні пропозиції мають бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди;
  • Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична, юридична особа, політична партія, релігійна організація;
  • Термін реалізації проєкту – не менше 12 місяців та не більше 3 років в період 2022 – 2024 рр;
  • Проєктні пропозиції повинні відповідати одній з Стратегічних цілей розвитку Щирецької громади (додаються);
  • Проєктна пропозиція має бути представлена у формі, що додається;
  • Проєктна пропозиція має відповідати одній з Стратегічних цілей та не менш ніж одному завданню оперативної  цілі (додаються) Стратегії розвитку Щирецької територіальної громади на період 2022-2028років.

Збір проектних ідей триває з 19.01.22 р. по 02.02.22р.включно.

Заповнену форму проєктної пропозиції надсилайте на e-mail: shchyrecfinviddil@gmail.com або поштою на адресу: Фінансовий відділ Щирецької селищної ради, 81160, Львівська обл. Львівський район, смт Щирець, пл..Ринок, 8., з позначкою «Проєктна пропозиція до Плану реалізації Стратегії 2022-2024».

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Додатки: файли   1. Форма пропозиції.

2. Стратегічні, операційні цілі та завдання.

3. ЗРАЗОК заповнення Форми пропозиції.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь-ласка, до начальника фінансового відділу Щирецької селищної ради Олени Марущак, тел. 0984611667.