20 Вересня, 2023 р., 20:08
Вже стало традицією проводити тристоронні зустрічі молоді трьох громад-партнерів. Почергово ці літні табори відбувалися  у Щирці, Ґуденсберґу та Єльч-Лясковіце. Останніми роками на заваді стали пандемія Корони та повномасштабна війна, розв’язана Росією проти України.
11 Липня, 2023 р., 10:09
Чергова партія найнеобхідніших речей поїхала до наших захисників.
14 Березня, 2023 р., 11:39
Друзі пізнаються в біді. Наші надійні партнери з міста Ґуденсберґ вкотре допомагають нам. Цього разу було доставлено  до нас щедру пожертву клініки «Асклепіос» з міста Мельзунґен. Це 39 лікарняних ліжок з матрацами та приліжковими тумбочками для Щирецької лікарні та амбулаторії сімейної медицини. Цей вантаж було доповнено медикаментами, медичними засобами, теплими речами, печами-буржуйками та продуктами.
16 Січня, 2023 р., 15:28
Щиро дякуємо нашим німецьким партнерам – місту Ґуденсберґу (Stadt Gudensberg), Партнерській спілці цього міста (Gudensberger Partnerschaftsverein) та усім учасникам доброчинних акцій за подарунки з нагоди Різдва та Нового року. Різдвяно-новорічні пакунки подарували хвилини приємної несподіванки та радості дітям пільгових категорій нашої громади.
05 Січня, 2023 р., 10:52
Висловлюємо щиру вдячність нашому місту-партнеру Ґуденсберґу за ініційовану різносторонню підтримку.
31 Жовтня, 2022 р., 17:03
Участь у П’ятій німецько-українській конференції муніципальних партнерств «Партнерства для розбудови та розвитку» у м. Ауґсбурґ (Німеччина) у жовтні цього року завершилася вдало -  дала можливість працівникам Щирецької селищної ради доставити з партнерського міста Ґуденсберґ бортовий вантажний автомобіль Volkswagen T5.
27 Жовтня, 2022 р., 09:05
12-13 жовтня 2022 року у м. Ауґсбурґ (Німеччина) відбулася П’ята німецько-українська конференція муніципальних партнерств «Партнерства для розбудови та розвитку», у якій взяли участь бургомістр міста Ґуденсберґ (2010-2022рр.) Франк Бьорнер (Frank Börner), заступник начальника відділу будівництва, організації, обслуговування громадян, координатор міжнародних зв’язків магістрату міста Ґуденсберґ д-р Ебергардт Кеттліц (Eberhardt Kettlitz), заступник голови Щирецької селищної ради Володимир Попович та начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародної співпраці Ірина Микитка.
30 Вересня, 2022 р., 15:45
Допомога та солідарність міжнародних партнерів у складні часи війни є надзвичайно потрібною та визначальною. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну міжмуніципальні контакти на місцевому рівні змогли забезпечити надійну підтримку, що сприяє розвитку відносин між Німеччиною та Україною.
30 Серпня, 2022 р., 09:54
Минулого тижня (21.08.2022 р.) Щирецька селищна рада отримала з міста-побратима Ґуденсберґа (Німеччина) автомобіль Фольксваґен. Ця вантажна бортова автівка вагою до 3,5 тони на 5 місць вкрай необхідна для забезпечення транспортних потреб мирного населення та наших захисників в умовах воєнного стану, перевезення поранених, матеріалів, продуктів на постраждалих від російської агресії територіях України.
30 Серпня, 2022 р., 09:34
26 серпня 2022 року в партнерському місті Ґуденсберґ  у кращий світ відійшов   Ферді Рюффель (Verdy Ryffel).