31 Жовтня, 2022 р., 17:03
Участь у П’ятій німецько-українській конференції муніципальних партнерств «Партнерства для розбудови та розвитку» у м. Ауґсбурґ (Німеччина) у жовтні цього року завершилася вдало -  дала можливість працівникам Щирецької селищної ради доставити з партнерського міста Ґуденсберґ бортовий вантажний автомобіль Volkswagen T5.
27 Жовтня, 2022 р., 09:05
12-13 жовтня 2022 року у м. Ауґсбурґ (Німеччина) відбулася П’ята німецько-українська конференція муніципальних партнерств «Партнерства для розбудови та розвитку», у якій взяли участь бургомістр міста Ґуденсберґ (2010-2022рр.) Франк Бьорнер (Frank Börner), заступник начальника відділу будівництва, організації, обслуговування громадян, координатор міжнародних зв’язків магістрату міста Ґуденсберґ д-р Ебергардт Кеттліц (Eberhardt Kettlitz), заступник голови Щирецької селищної ради Володимир Попович та начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародної співпраці Ірина Микитка.
30 Вересня, 2022 р., 15:45
Допомога та солідарність міжнародних партнерів у складні часи війни є надзвичайно потрібною та визначальною. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну міжмуніципальні контакти на місцевому рівні змогли забезпечити надійну підтримку, що сприяє розвитку відносин між Німеччиною та Україною.
30 Серпня, 2022 р., 09:54
Минулого тижня (21.08.2022 р.) Щирецька селищна рада отримала з міста-побратима Ґуденсберґа (Німеччина) автомобіль Фольксваґен. Ця вантажна бортова автівка вагою до 3,5 тони на 5 місць вкрай необхідна для забезпечення транспортних потреб мирного населення та наших захисників в умовах воєнного стану, перевезення поранених, матеріалів, продуктів на постраждалих від російської агресії територіях України.
30 Серпня, 2022 р., 09:34
26 серпня 2022 року в партнерському місті Ґуденсберґ  у кращий світ відійшов   Ферді Рюффель (Verdy Ryffel).
16 Травня, 2022 р., 09:31
Масштабна організація допомоги Україні маленьким Ґуденсберґом привернула увагу багатьох громад і містечок Німеччини. Про існування українського Щирця маґістрат німецького міста Нерен * (die Stadt Nehren) дізнався з публікацій Партнерської спілки Ґуденсберґа про підтримку України в засобах масової інформації. Їх бажання допомогти вилилось в дарування Щирецькій громаді пожежного автомобіля.
02 Березня, 2022 р., 11:00
Ґуденсберґ, Єльч Лясковіце, Белжице, Камєнна Ґура солідарні з народом України та Щирцем.
15 Грудня, 2021 р., 10:21
25 листопада 2021 року відбувся виступ  голови Щирецької селищної ради  Олега Василишина на сесії депутатів у Ґуденсберзі. Він звітував про будівництво каналізаційного колектора вулицями Щирця. За кошти проекту облаштовано також санвузли у приміщенні селищної ради.