30 Липня, 2021 р., 10:53
Програма перебування німецької делегації з партнерського міста Ґуденсберга (23.07-26.07.2021) у Щирецькій громаді була насиченою та інтенсивною. Співпраця між двома громадами розвивається, проекти втілюються у життя. Проте, окрім попередньо згаданих програм, що зараз реалізуються, складаємо плани на майбутнє.
29 Липня, 2021 р., 11:44
З вересня 2020 року триває українсько-німецький муніципальний проект «Корона Солідарпакет» KCS-017-Gudensberg-2020 в рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» та пропозицій Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» ТОВ Engagement Global та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку.
29 Липня, 2021 р., 10:45
         23-26 липня 2021 року у Щирецькій селищній раді відбулася міжнародна робоча зустріч з питань реалізації українсько-німецького проекту «Будівництво каналізаційного колектора по вулицях Вишнева, провулку Грушевського-Вишнева, Шашкевича, провулку Острівська-Вишнева, Острівська, провулку Гайдамацька-Острівська, Гайдамацька, Богуна, Данимла Галицького, Вокзальна в смт Щирець Пустомитівського р-ну Львівської обл.(Nakopa-E-UKR.5-18)».
22 Червня, 2021 р., 20:06
«Допомога в житті» (Lebenshilfe Markranstädt e.V.) - саме цей лозунг ліг у назву їхньої громадської організації та став стилем їхнього життя.
14 Серпня, 2020 р., 10:39
Представники Німецького Червоного Хреста з партнерського міста Ґуденсберґ на чолі з Дірком Лянґкабелем (1. Vorsitzende DRK Gudensberg Dirk Langkabel) передали захисний одяг для працівників Щирецького некомерційного підприємства (НКП) «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини». Цей факт надзвичайно важливий для нас, адже епідемія корони в Україні не вщухає. А медики насамперед потребують захисту.
12 Серпня, 2020 р., 10:01
29 липня 2020 року відбувся вебінар в рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» та пропозицій Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі», Engagement Global.
10 Серпня, 2020 р., 08:23
Співпраця Щирець – Ґуденсберґ  триває. В рамках проекту «Муніципальні партнерства з Україною» та пропозицій Сервісної служби «Міста в Єдиному Світі» ТОВ Engagement Global та за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку наша громада здійснює спільний проект "Стале управління стічними водами в Щирці" (Nakopa-E-UKR.5-18) протягом 2018-2021 рр. Цей проект фінансує німецьке міністерство, маґістрат нашого партнерського міста Ґуденсберґа та Щирецька селищна рада.
02 Березня, 2020 р., 16:22
28 лютого 2020 р. на Державному підприємстві «Арена Львів» у м. Львові відбувся навчальний збір керівного складу цивільного захисту області з підведенням підсумків роботи Львівської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту (ЦЗ) населення за минулий 2019 рік. У навчальному зборі взяв участь селищний голова Олег Василишин – керівник Щирецької територіальної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
12 Грудня, 2019 р., 15:35
Weihnachtsmarkt in Stadt Gudensberg
12 Листопада, 2019 р., 13:22
06 - 07 листопада 2019 року в в актовій залі нової мерії Одеси (вул. Косовська, 2д) відбулася Четверта німецько-українська конференція муніципальних партнерств. Цей важливий для громад України і Німеччини захід організовано Сервісною службою «Міста в Єдиному Світі» товариства Engagement Global у співпраці з Одеською міською радою і за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.