Заплановане – виконано!

Дата: 15.12.2021 10:21

25 листопада 2021 року відбувся виступ  голови Щирецької селищної ради  Олега Василишина на сесії депутатів у Ґуденсберзі. Він звітував про будівництво каналізаційного колектора вулицями Щирця. За кошти проекту облаштовано також санвузли у приміщенні селищної ради.

Це - спільний українсько-німецький проект  NAKOPA-Е-UKR.5-18 (2018-2021 рр.) «Стале управління стічними водами у Щирці». Його реалізовано завдяки фінансуванню Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через некомерційне підприємство ТзОВ «Engagement Global» – 90%,  маґістрату міста Ґуденсберґа  - 2%,  департаменту МТД та міжнародного співробітництва ЛОДА, Щирецької селищної ради – 8%.

З метою збереження довкілля планується наступний етап екологічних проектів, а саме - розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва очисних споруд у Щирецькій громаді.