16 Листопада, 2023 р., 10:29
В громаді обговорили, як запобігти домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.
17 Серпня, 2023 р., 09:17
Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відкритий при Регіональному представництві Уповноваженого у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 107, орієнтований на активну взаємодію з усіма ключовими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями та установами, які забезпечують роботу щодо розшуку зниклих та депортованих дітей, забезпечення їхнього повернення, інших соціальних питань, з якими стикаються діти та сім’ї, зокрема постраждалі внаслідок війни, насильства, жорстокого поводження.
08 Травня, 2023 р., 10:30
Щирецька селищна рада,  Служба у справах дітей  спільно з відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики вітає 70 учасників, які брали участь у конкурсі малюнку «Великдень в Україні». Дитячі малюнки насичені індивідуальністю та позитивом, в яких збережено наші традиції, відображено добро та віра у швидку перемогу і мир в Україні.
12 Квітня, 2023 р., 14:15
В Україні запрацював мобільний додаток, створений для пошуку дітей - його презентовано 06 квітня 2023 року в Києві. Основною функцією мобільного додатку «Reunite Ukraine» є пошук дітей, які безвісти зникли, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі чи тимчасово окупованих територій України.
03 Лютого, 2023 р., 16:49
Служба у справах дітей Щирецької селищної ради висловлює вдячність голові Львівської районної ради Андрію Сулиму, депутату Львівської районної ради Тарасу Греню та  БФ «Hope.Ua» за підтримки Saarpfalz-Kreis у рамках Гамбурзького альянсу за мир і єдність у Європі, за організацію подарунків для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають у нашій громаді.
13 Травня, 2022 р., 15:45
   Щирецька селищна рада та Служба у справах дітей висловлюють подяку усім учасникам конкурсу дитячого малюнку «Діти України за мир».