08 Лютого, 2022 р., 15:50
Медикам на Львівщині почали нараховувати підвищену зарплату. Згідно з Постановою КМУ від 12.01.2022 №2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» лікарям виплатили не менше 20 тисяч грн, а середньому медперсоналу — не менше 13,5 тисяч грн.
07 Лютого, 2022 р., 20:02
В Україні зареєстровано 2 випадки паралітичного поліомієліту серед дітей. Захворіли діти з  Рівненської та Закарпатської областей. При обстеженні 19 контактних виявили, що  діти виділяють вірус з фекаліями, але не мають симптомів хвороби. Вірус поліомієліту передається дуже легко від людини до людини: через слину, через іграшки, овочі, фрукти, воду. На 1 паралітичний випадок припадає 100 з симптомами застуди або харчового отруєння. Противірусних ліків проти поліомієліту досі не винайшли!
31 Грудня, 2021 р., 17:10
30 Січня, 2021 р., 13:41
28 січня в приміщенні Львівської ОДА Щирецька амбулаторія отримала комплекти для телемедичного обладнання.
14 Березня, 2020 р., 18:28
На період складної епідемічної ситуації, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції СOVID-19, та з метою профілактики захворюваності  адміністрація КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Щирецької селищної  ради просить дотримуватися усіх заходів для недопущення занесення і поширення вірусу.
14 Березня, 2020 р., 18:20
Що означає «самоізоляція»?