18 Березня, 2024 р., 10:46
Щирецька селищна рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 22.03.2024 року о 10:00 год. в приміщенні Народного дому смт Щирець.
20 Лютого, 2024 р., 20:53
Щирецька селищна рада повідомляє про початок
13 Лютого, 2024 р., 09:33
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021,  відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Щирецької селищної ради інформує про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів на території Щирецької селищної територіальної громади (смт Щирець, с. Сердиця, с. Лани, с. Дмитре, с. Горбачі, с.Попеляни, с. Черкаси, с. Піски, с.Соколівка, с. Никонковичі, с. Гуменець), на які розроблені генеральні плани, та підготовку аналітичного звіту.
21 Листопада, 2023 р., 20:24
Щирецька селищна рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 29.11.2023 року о 10:00 год. в приміщенні Народного дому смт. Щирець.
26 Жовтня, 2023 р., 08:24
02 Січня, 2023 р., 10:24