ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 18.03.2024 10:46

Щирецька селищна рада повідомляє про громадські слухання, які відбудуться 22.03.2024 року о 10:00 год. в приміщенні Народного дому смт Щирець

Враховуючи п.5 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.22022 року №1196) фізичні та юридичні  особи або їх представники, які мають намір бути присутніми на громадських обговореннях під час здійснення реєстрації мають подати підтверджуючі документи для забезпечення замовником громадських слухань їхньої ідентифікації.

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Щирецької селищної ради за адресою: 81160, Львівська обл., Львівський р-н, смт Щирець, площа Ринок, 8  у пн-пт з 10-00 по 16-00.

Відповідальним за організацію розгляду та врахування пропозицій є виконавчий комітет  Щирецької селищної ради.

Детальний план території, який виносяться на громадські слухання згідно п.8 постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року ( в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2022 року №1196):

Детальний план території в межах вул. Ст. Бандери, 7А з метою реконструкції приміщення магазину в смт Щирець Львівського району Львівської області.