26 Квітня, 2022 р., 08:16
На цій фотографії вся наша Україна. Вся Україна у нас в Щирці. Тут Харків, Слов’янськ, Сєвєродонецьк, Луганськ, Ірпінь, Нова Каховка, Лисичанськ, Краматорськ, Овідіопіль.  Усі українці. У кожного своя доля, але у всіх одна біда, у всіх одне прагнення, у всіх одна мета – незалежна цивілізована Україна. Незалежна від росії, незалежна від мутантів зі сходу. Незалежна від племені злодіїв, псевдослов’ян та псевдохристиян.
19 Квітня, 2022 р., 12:29
СБУ повідомила про підозру у державній зраді чиновниці одного з «міністерств АР Крим»: зловмисницю взято під варту
11 Квітня, 2022 р., 08:10
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей,та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.
05 Квітня, 2022 р., 08:18
Щирецька громада вітає збірну команду України з вільної боротьби серед жінок, яка на чемпіонаті Європи в Будапешті зайняла 2-ге загальнокомандне місце, а також Президента Асоціації вільної боротьби України Копитка Юрія Богдановича, головного тренера Стадника Андрія Володимировича, старшого тренера Ткача Олександра Леонідовича, Ткач Юлію Анатоліївну, яка у цей важкий воєнний час виконувала обов’язки тренера збірної України та допомагала готуватися спортсменам до змагань.
04 Квітня, 2022 р., 10:16
«Добрий день шановні колеги,