04 Червня, 2024 р., 11:47
31 Травня, 2024 р., 15:44
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і прекрасне свято радості та надії – Міжнародний день захисту дітей.
29 Травня, 2024 р., 13:29
13 Травня, 2024 р., 11:47
Заг.: Як ветеранам і цивільним порозумітися: запустили новий інформаційний проєкт
26 Квітня, 2024 р., 10:56
        Великдень – свято особливо шановане та величне. І не лише тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, а й тому, що це свято очікування любові, добра, миру та спокою.
16 Квітня, 2024 р., 09:15
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування
11 Квітня, 2024 р., 11:27
Шановні мешканці, що виховують дітей з інвалідністю! Прохання максимально залучитися до проходження анкетування сімей, які виховують дітей з інвалідністю та проживають у Щирецькій громаді.
31 Березня, 2024 р., 15:30