26 Квітня, 2024 р., 10:56
        Великдень – свято особливо шановане та величне. І не лише тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, а й тому, що це свято очікування любові, добра, миру та спокою.
16 Квітня, 2024 р., 09:15
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування
11 Квітня, 2024 р., 11:27
Шановні мешканці, що виховують дітей з інвалідністю! Прохання максимально залучитися до проходження анкетування сімей, які виховують дітей з інвалідністю та проживають у Щирецькій громаді.
12 Березня, 2024 р., 11:25
Якщо ви любите дітей і шукаєте роботу,
01 Березня, 2024 р., 15:30
Існує можливість працевлаштування учасників бойових дій та мешканців Львівщини на службу в поліції (роботу) в підрозділи Управління поліції охорони у Львівській області  (як у м.Львові, так і по області) на посади:
08 Грудня, 2023 р., 17:14
Вже традиційно,  щорічно БО « Мальтійська служба допомоги у Львові» проводить до Дня Святого Миколая благодійний захід для дітей.