12 Березня, 2024 р., 11:25
Якщо ви любите дітей і шукаєте роботу,
01 Березня, 2024 р., 15:30
Існує можливість працевлаштування учасників бойових дій та мешканців Львівщини на службу в поліції (роботу) в підрозділи Управління поліції охорони у Львівській області  (як у м.Львові, так і по області) на посади:
08 Грудня, 2023 р., 17:14
Вже традиційно,  щорічно БО « Мальтійська служба допомоги у Львові» проводить до Дня Святого Миколая благодійний захід для дітей.
05 Грудня, 2023 р., 20:00
Свято св.Миколая нетерпляче очікує не лише малеча, але й дорослі, а особливо одинокі особи похилого віку та одинокі особи з інвалідністю, які    сам на сам  опинилися у складних  життєвих обставинах і потребують особливої опіки,  уваги й милосердя.
05 Листопада, 2023 р., 10:02
День працівника соціальної сфери в Україні відзначається щорічно в першу неділю листопада.   Цьогоріч свято припадає на 5 листопада.
01 Жовтня, 2023 р., 10:09
Щороку, 1 жовтня, українці разом зі всією світовою спільнотою засвідчують глибоку пошану людям похилого віку, які своєю багаторічною наполегливою працею та героїчними подвигами утверджували Українську державність, і  є носіями кращих трудових і культурних традицій.