04 Листопада, 2022 р., 09:26
Кожен рік, в першу неділю листопада, в Україні відзначають День працівника соціальної сфери!  Цьогоріч, цей День випадає на 6 листопада.
30 Вересня, 2022 р., 19:06
 01 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.
23 Серпня, 2022 р., 15:14
З нагоди святкування 31-ї річниці Дня Незалежності України, в складних умовах загарбницької війни з боку росії,  КП «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради у черговий раз за кошти місцевого бюджету Щирецької селищної ради закупило і напередодні свята з побажаннями миру, здоров’я та добра вручило 56 продуктових наборів одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю.
28 Червня, 2022 р., 09:12
Завдяки фінансуванню ЩИРЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, комунальне підприємство «ТУРБОТА» Щирецької селищної ради в умовах воєнного часу продовжує роботу з надання адресної натуральної допомоги у вигляді продуктових наборів найбільш вразливим верствам населення громади - одиноким особам похилого віку та особам з інвалідністю.
20 Квітня, 2022 р., 10:55
Христове  Воскресіння – це свято доброти і вічності,  яке породжує в душі кожного з нас особливе тепло і дарує надію.
17 Лютого, 2022 р., 10:03
17 лютого 2022 року в Щирецькій територіальній громаді неординарна і дуже приємна подія: свій 100 – річний ювілей святкує довгожителька села Лани - Сніданко Євдокія Іванівна.
16 Грудня, 2021 р., 20:14
(5-й етап надання продуктових наборів)
04 Листопада, 2021 р., 17:00
«Життя людини до тих пiр мaє цінність,