З Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2024 16:37

28 червня Україна відзначатиме 28-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

Фото без опису

З нагоди святкування Дня  Конституції України, 50 осіб похилого віку та одиноких повнолітніх осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у КЗ «Центр надання соціальних послуг» Щирецької селищної ради, отримали  продуктові набори, закуплені за  кошти місцевого бюджету Щирецької селищної ради.

Склад 1 продуктового набору, вартістю 468 грн:

борошно пшеничне, олія, манна крупа, крупа рисова, гречана крупа, вівсяні пластівці, масло вершкове, цукор,  молоко незбиране згущене з цукром, шпроти  в олії, крупа пшенична, макаронні вироби, печиво «До кави», вафлі «Артек», чай  «Каркаде»

Фото без опису

Отож,  в часи, в які ми проходимо через важкі випробування та продовжуємо стояти пліч-о-пліч, оберігаючи нашу незалежність, територіальну цілісність та майбутнє, зичимо усім міцного здоров’я, твердості духу та непохитної віри у власні сили та у свою державу!

Віримо ЗСУ та наближаємо Перемогу!

Слава Україні!

Героям слава!