17 Лютого, 2022 р., 10:03
17 лютого 2022 року в Щирецькій територіальній громаді неординарна і дуже приємна подія: свій 100 – річний ювілей святкує довгожителька села Лани - Сніданко Євдокія Іванівна.
16 Грудня, 2021 р., 20:14
(5-й етап надання продуктових наборів)
04 Листопада, 2021 р., 17:00
«Життя людини до тих пiр мaє цінність,
28 Вересня, 2021 р., 10:23
(4-й етап надання продуктових наборів)
20 Серпня, 2021 р., 12:22
За сприяння  Щирецької  селищної ради, з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України, КП «Турбота» надало адресну натуральну безкоштовну допомогу продуктовими наборами одиноким особам, які знаходяться на обслуговуванні у даному підприємстві і перебувають у складних життєвих обставинах, зумовлених похилим віком та інвалідністю .
26 Липня, 2021 р., 08:26
За фінансової підтримки ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, в рамках проекту «ПРОМОЦІЯ ТУРБОТИ ПРО ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ», ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ДЕСТИГМА» організувала для фахівців соціальної роботи та сімейних лікарів «НАВЧАЛЬНО-РЕСУРСНІ ДНІ У КАРПАТАХ».
25 Червня, 2021 р., 09:08
Комунальне підприємство «Турбота», за сприяння Щирецької селищної ради, з нагоди Дня Конституції України, здійснило закупівлю продуктів харчування одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю.
12 Травня, 2021 р., 10:01
Міністерство соціальної політики України на виконання пункту 1 Постанови КМУ №287 від 08 квітня 2020 року  запровадило інформаційну платформу “Допомога поруч” (далі – Сервіс), яку створено з метою надання  адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину, встановленого урядом у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-Co V-2.
29 Квітня, 2021 р., 21:36
Напередодні Великодня,  за сприяння  Щирецької селищної ради, комунальне підприємство «Турбота»  вручило 45  продуктових наборів першої необхідності одиноким особам похилого віку та одиноким особам з інвалідністю, які  перебувають на обслуговуванні у даному підприємстві  і потребують натуральної допомоги у вигляді продуктів харчування.