Щирецька селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у наступному проекті містобудівної документації

Дата: 26.10.2023 08:24

Із проектом містобудівної документації можна ознайомитись в приміщенні відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Щирецької селищної ради за адресою: 81160, Львівська обл., Львівський р-н, смт Щирець, площа Ринок, 8  у пн-пт з 10-00 по 16-00 з дня опублікування на офіційному веб-сайті. Відповідальним за організацію розгляду та врахування пропозицій є виконавчий комітет  Щирецької селищної ради.

Зауваження та пропозиції громадськості до згаданої містобудівної документації подаються згідно п.п.6-1 п.6 , п.9 Постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року до загального відділу Щирецької селищної ради протягом 30 днів з дня опублікування матеріалів на офіційному веб-сайті. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.