Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної докуметації

Дата: 10.04.2023 17:32

Щирецька селищна рада повідомляє про початок

процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у наступному проекті містобудівної документації

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Детальний план території в межах вулиці Золотогірська Львівського району Львівської області.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Щирецька селищна рада Львівської області.

Розробник ДПТ – ТОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Розробник СЕО – ТОВ «Еко Центр Проект».

Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 10.04.2023р. до 10.05.2023р.;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Щирецька селищна рада (81160, Львівська обл., Львівський р-н, смт Щирець, площа Ринок, 8).

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

10.05.2023 р. о 10:00 в приміщенні Народного дому смт. Щирець.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Щирецька селищна рада (81160, Львівська обл., Львівський р-н, смт Щирець, площа Ринок, 8).

Адреса сайту: https://shchyretska-hromada.gov.ua/