Разом з Ґуденсберґом втілюємо в життя енергоефективні проекти

Дата: 20.09.2021 11:31

Співробітництво з громадами – побратимами передбачає спільні проекти у різних сферах, зокрема у енергоефективних технологіях. Соціальні установи Щирецької громади потребують покращення використання енергетичних ресурсів. Це – одне з першочергових завдань майбутніх проектів.

Під час робочого візиту німецьких партнерів з Ґуденсберґа (10-17.09.2021р.) було розглянуто також питання енергозбереження місцевих освітніх та лікувальних установ. Д-р Торстен Еберт, радник з питань відновлюваної енергетики, колишній керівник підприємства забезпечення енергією міста Касселя, рекомендував покроково реалізовувати енергоефективні заходи, починаючи з найбільших та найзатратніших установ.

Д-р Ебергардт Кеттліц, координатор комунальної політики розвитку маґістрату міста Ґуденсберґа, підтвердив розроблені плани щодо цих заходів. Зокрема, минулого року здійснено перший крок - енергоаудит будівлі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа та виготовлено енергетичний сертифікат.

Цього року здійснено наступний крок - за програмою KEPOL закуплено труби для модернізації водопроводу.

Фінансування здійснюється Федеральним міністерством економічного розвитку та співпраці Німеччини (BMZ) через ТзОВ «Енґажемент Ґлобаль» за проектом «Партнерства з містами України».

Такі заходи є важливими для покращення інфраструктури нашої громади.