ПРОЕКТ Nakopa-E-UKR.5-18 В ДІЇ

Дата: 29.07.2021 10:45

23-26 липня 2021 року у Щирецькій селищній раді відбулася міжнародна робоча зустріч з питань реалізації українсько-німецького проекту «Будівництво каналізаційного колектора по вулицях Вишнева, провулку Грушевського-Вишнева, Шашкевича, провулку Острівська-Вишнева, Острівська, провулку Гайдамацька-Острівська, Гайдамацька, Богуна, Данимла Галицького, Вокзальна в смт Щирець Пустомитівського р-ну Львівської обл.(Nakopa-E-UKR.5-18)».

Фото без опису Фото без опису

Учасники наради - працівники  селищної ради  на чолі з головою Олегом Василишином, представники німецького міста-партнера Ґуденсберга  д-р Ебергардт Кеттліц, Юрґен Гемпелєр,  Денніс Цалюк,  координаторка  проекту «Муніципальні партнерства з Україною» Сервісної служби «Громади в Єдиному Світі» Engagement Global Ірина Іваськевич,  керівництво фірми-підрядника ТзОВ «Балтом Україна», інженер з питань технічного нагляду ПП «Технабуд-проект» та головний інженер проекту.

Питання, що були обговорені під час наради, стосувалися актуального стану прокладання каналізаційного трубопроводу, якості та графіка виконання робіт, відновлення доріг на будівельному майданчику до попереднього стану.

Інженер з підземного будівництва Юрґен Гемпелєр здійснював контроль прокладання колектора та після огляду будівельного майданчика  вніс у протокол пропозиції, зауваження  та рекомендації щодо безпеки праці та благоустрою після завершення будівництва.