До Дня Незалежності України підкорено одну з найвищих вершин Карпат

Дата: 27.08.2021 11:05

22 серпня працівники Щирецької селищної ради на чолі з головою громади та разом з представниками партнерського міста Ґуденсберґ вийшли на вершину гори Пікуй.

Учасники сходження гуртом пройшли помаркованим маршрутом до верхівки гори й розгорнули синьо-жовтий стяг та прапор Німеччини. Після привітань Олега Василишина з Днем Прапора та ювілеєм Незалежності усі разом гучно заспівали Державний Гімн України.

Координатор політики розвитку магістрату міста Ґуденсберґ д-р Ебергардт Кеттліц  і директор комунального підприємства «Баугоф» Уве Кіфер привітали українців з 30 – річчям Незалежності та побажали успіхів та процвітання Україні.

Цей захід відбувся за участі німецького експерта у сфері енергоефективності  Романа Рувінського.

Гора Пікуй розташована поблизу  села Верхнє Гусне на Турківщині (тепер Самбірщина) та є найвищою вершиною Львівської області. Висота гори 1405 метрів.