Підтримка громади

Дата: 11.07.2023 10:09

Чергова партія найнеобхідніших речей поїхала до наших захисників.

Вода, медикаменти, одяг, продукти (печиво, кава, консерви. мед), ноші для евакуації поранених, спальні мішки, каремати, вогнегасники, засоби гігієни, інструменти та матеріали, захисна сітка  успішно доставлені до місця призначення. Долучилися щирецькі підприємці, працівники селищної ради, родичі нашого захисника і, що стало вже традиційно, наші німецькі партнери з Ґуденсберґа.

Подарований німецькими рятівниками автомобіль Mercedes Benz 814D з легкістю подолав дорогами України близько 1400 км. За своїми характеристиками цей автомобіль може здійснювати різноманітні задачі – виконувати рятувальні дії (гасити пожежу, відкачувати воду з підвалів і ін.), евакуйовувати поранених, перевозити людей (9 пасажирів плюс водій). Розширює сферу застосування транспортного засобу і бак на 600 літрів.

Велика подяка усім хто допомагає, усім, хто забезпечив паливом доставку автомобіля у район, що найбільше потерпає від російської агресії.

Разом допомагаємо цивільному населенню, полегшуємо важку працю наших захисників, разом приближаємо перемогу.

Слава Україні!