РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ – РАЗОМ ДО УСПІХУ!

Дата: 14.12.2021 11:23

6 грудня 2021 року відбулося чергове засідання робочої групи з розроблення стратегії розвитку Щирецької громади. Очолив роботу Дмитро Якимець – досвідчений експерт з організаційного розвитку, тренер комунікації та навичок управління та розробник стратегічних планувань.

Під час засідання було обговорено та проаналізовано вже зроблені кроки розроблення стратегії, а саме – результати анкетування жителів громади та SWOT- аналіз. Також було зібрано та опрацьовано ідеї першочергових завдань для майбутнього у громаді.

Учасники робочого засідання отримали також домашнє завдання – сформувати візію майбутнього за кожним з напрямків.