22 Лютого, 2024 р., 09:01
20 Лютого, 2024 р., 20:19
Сьогодні минає 10 - та річниця, як від важких поранень на Майдані помер Герой України, Герой Небесної Сотні, наш земляк - Богдан Ільків.
20 Лютого, 2024 р., 19:24
17 лютого 2024 року бадмінтонні корти «Комаранчево», що знаходяться у м. Львові, зустрічали учасників змагань з бадмінтону  за програмою ХХХІІІ обласних комплексних змагань «Спортивні Ігри Львівщини», які проводить управління молоді та спорту Львівської ОВА.
20 Лютого, 2024 р., 17:32
   20 лютого в Україні вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні – українців, які під час Революції Гідності віддали своє життя за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє країни та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.