13 Листопада, 2023 р., 17:40
Вітаємо ЛАУРЕАТА І ПРЕМІЇ ІІІ Всеукраїнського двотурового фестиваль-конкурсу мистецтв "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ" - Вокальний аматорський  ансамбль «Журавка» Народного дому с. Сердиця, керівник Ірина Любуська!!!
13 Листопада, 2023 р., 10:44
12 листопада 2023 року  на спортивному майданчику з синтетичним покриттям Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа  пройшла першість громади з мініфутболу. Брало участь п’ять команд.  Переможцем стала команда Щирець – 1, яка впевнено перемогла усіх суперників. Другою була команда «ФК» Щирець з однією поразкою, третьою – «Сокіл» Лани.
03 Листопада, 2023 р., 17:44
Сьогодні наша громада  провела в останню путь воїна  Василя Сурмача 1975 р.н. Солдат, мобілізований в березні 2022 року у військову частину А4324 Галицько-Волинської радіотехнічної бригади ЗСУ.  Серце захисника передчасно перестало битися під час виконання військової служби.
02 Листопада, 2023 р., 18:57
Настоятель храму Різдва пресвятої Богородиці Андрій Афтанас став переможцем  Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури 2023.
30 Жовтня, 2023 р., 19:21
   28 жовтня в м. Львові в Стрийському парку відбулись змагання зі скандинавської ходьби за програмою ХХХІІ спортивних Ігор Львівщини. В заході взяла участь і  команда нашої громади, складена із дорослих спортсменів, які долали дистанцію 5000 метрів, ветеранів спорту і людей з інвалідністю, що змагались на дистанції 2500 метрів.
23 Жовтня, 2023 р., 18:16
   Сьогодні наша громада провела в останню путь Героя Цапа Ігоря Володимировича 1985 р.н., народився та проживав у Щирці.
12 Жовтня, 2023 р., 11:42
   В середу, 11 жовтня 2023 року, наша громада провела в останню путь Героя Меркулова Івана Леонідовича, 1991 р.н.
30 Серпня, 2023 р., 08:40
   Багодійний концерт на підтримку ЗСУ з нагоди 32-ї річниці Незалежності України та ярмарок зібрали сьогодні чималу кількість жителів нашої громади та її гостей на подвір'ї ЗЗСО I-III ступенів в Щирці.
30 Серпня, 2023 р., 08:37
26 серпня в м. Пустомити відбулись обласні спортивні змагання  «Ігри Громад», які проводила Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос». Команда нашої громади змагалась серед селищних та сільських громад Львівщини з мініфутболу, шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу та гирьового спорту.
30 Серпня, 2023 р., 08:34
В населених пунктах нашої громади відбулись спортивні заходи до Дня Незалежності. Один волейбольний турнір пройшов спортивному залі Щирецького ліцею ім. Героя України Б. Ільківа, другий на волейбольному майданчику мікрорайону «Ділянка». Брали участь місцеві команди.