29 Січня, 2024 р., 09:10
25 січня ми підвели підсумки Різдвяного фестивалю-конкурсу «Різдво у моїй родині». Сердечна подяка усім учасникам Різдвяного фестивалю-конкурсу, батькам, викладачам, вчителям, вихователям, усім, хто ставив свої вподобайки, вболіваючи за наших учасників.
17 Січня, 2024 р., 09:53
Вітаємо з перемогою на міжнародному конкурсі талантів "Єврозима".
10 Січня, 2024 р., 10:03
Учасниці дитячого вокального ансамблю, Пеприк Ірина і Запотічна Вероніка, взяли участь у  VІІІ Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі “Charms of Christmas / Чари Різдва ” і отримали Сертифікат 1 СТУПЕНЯ.
28 Грудня, 2023 р., 10:06
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо
23 Грудня, 2023 р., 17:00
21 Грудня, 2023 р., 08:36
19 грудня в м. Львові відбулось нагородження переможців та призерів Комплексних спортивних Ігор Львівщини. На заході було відзначено і нашу громаду. Серед сільських та селищних громад Львівщини в категоріях «Дорослі, «Ветерани» та «Люди з інвалідністю» ми вибороли перші місця та отримала відповідні нагороди, які вручили начальник Управління молоді і спорту Роман Хім’як та заступник голови Львіської ОВА Іван Собко.
19 Грудня, 2023 р., 11:24
   17 грудня в Народному домі смт Щирець відбувся шаховий турнір пам’яті Михайла Шаравари, загиблого воїна у війні з російськими окупантами. Захід розпочався хвилиною мовчання за полеглим воїном та усіма, хто загинув від рук російського агресора.
14 Грудня, 2023 р., 11:00
10 грудня 2023 року на озері «Калабаня» відбулась особиста першість нашої громади з зимового рибальства.