Змагання з шашок та шахів

Дата: 03.03.2023 21:21

У четвер, 02.03.2023 року, на базі Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа відбулися змагання з шашок та шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Щирецької селищної ради. У змаганнях взяли участь 5 команд ЗЗСО (Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа, Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Горбачівської гімназії, Соколівської  та Дмитрівської філій Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа).

Захід розпочався з урочистого виконання Державного Гімну України та вітального слова від організаторів. За результатами змагань з шашок І місце здобула команда Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа, ІІ місце – команда Горбачівської гімназії, ІІІ місце – команда Дмитрівської філії Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа; з шахів - І місце виборола команда Щирецького ліцею імені Героя України Богдана Ільківа, ІІ місце – команда Щирецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІІ місце – команда Горбачівської гімназії.

Переможців нагороджено грамотами та медалями. Нагороди юним спортсменам вручив начальник відділу освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради Терещук А.В., який подякував усім учасникам змагань та побажав удосконалювати свою майстерність, здобувати нові перемоги.