18 Вересня, 2019 р., 12:58
В с. Піски в неділю, 8 вересня 2019 р.,  були проведені командні змагання з спортивного рибальства, в яких прийняли участь члени місцевої громадської організації  «Калабаня». Всього було 17 команд, по два учасники в кожній, тобто участь взяли 34 рибалки.
13 Вересня, 2019 р., 12:51
В суботу, 7 вересня 2019 року, команда Щирецької селищної ради взяла участь в Перших обласних змаганнях серед ОТГ Львівщини, які відбувались в смтт Великий Любінь.
05 Вересня, 2019 р., 20:12
31 серпня цього року в народному домі смт Щирець відбувся перший чемпіонат нашої громади з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». В заході взяла участь молодь від 13 до 24 років. Було сформовано 6 команд, загальна кількість учасників становила 34 чоловіка. Чудово справилися зі своїми обов’язками ведучі заходу: Віблий Олег, Святослав Ільків, Андрій Адермах та Назар Билень.
04 Вересня, 2019 р., 20:16
    31.08 -01.09. 2019 р. у с. Зимна Вода відбувся V Львівський обласний фестиваль «Гомін Лемківщини». Фестиваль лемківської культури, який цього року проходив під гаслом «Пам'ятати! Жити! Творити», уже  вкорінився на Львівщині та набирає все більших обертів.
29 Серпня, 2019 р., 21:02
24 серпня 2019 року в м. Пустомити на центральному стадіоні відбулись фінальні змагання на "Кубок Незалежності" серед юнацьких команд. Трофей виборювали команди "Ватра" Пикуловичі, "Наварія" Наварія та "Щирець Юнайтед" Щирецька ОТГ.