ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ ПОМСТА ЗА СВОБОДУ

Дата: 28.11.2022 11:18

Заклади культури нашої громади, як і вся Україна, вшанували пам'ять жертв радянської машини.

росія продовжує радянський терор, а влада використовує ті ж методи, що й сталінський режим.

Український народ з його традиціями національно-визвольних рухів розглядався кремлем як загроза існуванню радянської системи. Режим Сталіна спровокував голод, репресії та масові депортації, щоб зламати дух українців, знищив голодною смертю мільйони українців.

Мета сучасної війни та штучного голоду в Україні у ХХ столітті не відрізняється – росія хоче знищити українську націю та її державність. Продовжуючи терористичні атаки на об'єкти критичної інфраструктури, руйнуючи історичну та культурну спадщину, здійснюючи насильницьке вивезення українських дітей на російську територію, насаджуючи проросійські погляди, московія веде війну проти української ідентичності.

Навіть після найстрашнішого випробування в своїй національній історії українці залишилися народом повстань. Події останніх десятиліть вітчизняної історії, обидва Майдани, російсько-українська війна свідчать про це з усією ясністю. Якби Сталін якимось дивом опинився б серед нас на Майдані 2013-2014 років чи серед наших славних ЗСУ та і серед кожного з нас, якби він побачив нащадків тих, кого він намагався заморити голодом – він би зрозумів, що безнадійно програв.