01 Липня, 2019 р., 11:21
28 червня цього року на синтетичному майданчику ОЗ Щирецької ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів ім. Героя України Богдана Ільківа пройшов турнір з міні-футболу. Переможцем стала щирецька команда «Юність», якій було вручено переможний кубок. Пам’ятними медалями відзначено кращого бомбардира змагань - Богдана Ільківа (з результатом вісім забитих голів), нападника - Петра Яріша, воротаря - Петра Босого, захисника - Назара Якобше.
28 Червня, 2019 р., 11:37
27 червня 2019 року, напередодні 23-ї річниці Конституції України, біля пам’ятника Т. Шевченку в смт Щирець було проведено урочистий мітинг.
25 Червня, 2019 р., 11:18
22-23 червня 2019 року в м. Стрию проходили змагання з пляжного волейболу серед дорослих спортсменів за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини. Серед 24 команд-учасниць, була і команда нашої Щирецької  громади, за яку виступали Роман Кет з с.Попеляни та Андрій Тростянецький з с.Дмитре.
07 Червня, 2019 р., 11:56
3 червня 2019 року відбувся творчий звіт Щирецької дитячої музичної школи та вручення свідоцтв про закінчення музичної школи випускникам. Директор, Іван Васильович Рибак, та завуч, Лариса Леонідівна Михалик, нагородили похвальними грамотами кращих учнів та випускників школи.
23 Травня, 2019 р., 11:56
17 травня 2019 р. до нас завітали колеги з відділу культури Мурованської ОТГ.
15 Травня, 2019 р., 12:10
Мамо! Хай буде світлим кожен твій день. Кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері.
14 Травня, 2019 р., 09:05
11 травня 2019 р. у Щирецькому народному домі відбувся концерт народних артистів України Назарія і Дмитра Яремчуків та дуету "Ріка життя".
11 Травня, 2019 р., 10:10
2 травня 2019 року в приміщенні Щирецької дитячої музичної школи відбувся концерт учнів-випускників Пустомитівської школи мистецтв: