04 Листопада, 2019 р., 21:40
     26 жовтня 2019 року в м. Жовква проходили змагання з настільного тенісу за програмою ХХVІІІ обласних комплексних ігор Львівщини. Від нашої громади в змаганнях взяли участь дві команди: дорослих та ветеранів спорту.
04 Листопада, 2019 р., 21:37
     Цими вихідними в Дрогобичі відбулась відкрита першість Спеціалізованої Дитячо-Юнацької  школи олімпійського резерву СДЮШОР «Спартаківець» з вільної боротьби, в якій брали участь юнаки та дівчата 2006-2008 рр. н. У змаганнях взяли участь і семеро юних спортсменів зі Щирця, які в загальному підсумку вибороли сім медалей різного ґатунку у своїх вагових категоріях. Зокрема, чемпіоном став Ільків Олексій, а призерами – Яремко Тетяна, Короташ Яна, Кет Дмитро, Ванькович Остап, Сарахман Максим та Кара Максим.
04 Листопада, 2019 р., 21:24
     26 жовтня 2019 р. у  Львові проходив відкритий обласний турнір з кік-боксингу  Кубок Галичини - 2019 серед дітей, юнаків та молоді, де брали участь юні спортсмени з Щирецької громади. Чемпіонами у своїх вікових та вагових категоріях стали Владислав Гуштик, Максим Кусьпись та Соломія Капаціла.
30 Жовтня, 2019 р., 21:28
24 жовтня 2019 року директори народних домів та бібліотекарі відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради відвідали Стільсько, що знаходиться на території Миколаївського району на пагорбах, які вкриті буковим лісом. Перша письмова згадка про цей населений пункт датована 14 століттям.
23 Жовтня, 2019 р., 09:17
Народний вокальний ансамбль «Гомін» народного дому смт Щирець (керівник - Лариса Пекар) взяли участь в осінньому фест-ярмарку «Свято господаря», який відбувся  20 жовтня  2019 року в с. Муроване  Мурованської ОТГ.
09 Жовтня, 2019 р., 10:47
06 жовтня 2019 р. в народних домах с. Соколівка та с. Горбачі Щирецької громади за сприяння Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації виступив з концертом  Галицький академічний камерний хор під керівництвом В. Яциняка.
09 Жовтня, 2019 р., 10:42
В середині вересня в столиці Словаччини м. Братіславі відбулись міжнародні змагання з веслування «Олімпійські надії», які зібрали більше 800 учасників віком 15-17 років з 36 країн світу. У цих змагання взяли участь двоє юнаків з нашої громади. Юрій Шутяк зі Щирця, учень Львівського училища фізичної культури, став переможцем у двох видах: у каное-двійці на дистанції 1000 метрів та у каное-четвірці на 200 метрів. Також у каное-двійці на 200 метрів виборов ІІІ місце.
09 Жовтня, 2019 р., 10:38
Наталя Фаліон та "Лісапетний батальйон" запалювали зал Щирецького народного дому емоційними піснями та дотепними жартами.
30 Вересня, 2019 р., 13:04
В рамках святкування Дня міста, 29 вересня 2019 року в народному домі смт Щирець відбулись змагання з шахів. Змагались дорослі та діти. Серед школярів перемогу отримав Ігор Демій, друге місце у Назара Кишка, третє у Остапа Ваньковича. Серед дорослих перше місце виборов Михайло Шаравара, друге місце в  Руслана Демія, третім був Ігор Сиротяк.
30 Вересня, 2019 р., 12:54
У Народному домі смт Щирець відбулася зустріч із сучасною українською письменницею, чудовою жінкою, цікавою людиною Людмилою Когут.