01 Вересня, 2020 р., 08:59
01 Вересня, 2020 р., 08:32
Цей день відзначають  з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.
30 Серпня, 2020 р., 09:04
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
28 Серпня, 2020 р., 09:06
Минулими вихідними в Щирці відбулось відкриття обласної першості з футболу. В другому турі третьої ліги Львівщини місцева футбольна команда ФК «Щирець» приймала гостей з Городоччини – футбольну команду ФК «Арсенал» з с. Бучали.
13 Серпня, 2020 р., 13:20
12 серпня - Міжнародний день молоді.
13 Серпня, 2020 р., 08:39
08-09 серпня  2020  року,  у межах обласних комплексних змагань за програмою ХХІХ обласних ігор Львівщини , у місті Стрий відбулися змагання з пляжного волейболу. У цьому турнірі взяла участь команда нашої Щирецької  громади, за яку виступали Володимир Лисяк  та Ярослав Хомин  із смт  Щирець.
09 Серпня, 2020 р., 09:06
7 серпня  минуло 150 років від народження Осипа Куриласа – відомого у світі живописця, чудового графіка, ілюстратора, майстра пейзажу, портрета, поштової листівки, іконописця, людини, яка залишила яскравий слід не лише в мистецькій історії міста, а і всієї України та світу.
08 Липня, 2020 р., 20:52
День родини є відносно новим, проте, важливим й актуальним святом, тому що родина – найсвятіше, найцінніше, що є в житті кожної людини.