13 Травня, 2021 р., 09:02
Сьогодні, з проєктом "Експедиція громад: фокус на туризм. Щирець-Пустомити-Оброшине", Управління туризму та курортів Львівської ОДА , представники туристичних операторів, представники постійної комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму ЛОР, представники туристичного бізнесу відвідали Щирецьку громаду , Пустомитівську територіальну громаду , Оброшинську громаду, де представники місцевого самоврядування презентували туристичний потенціал громад.
12 Травня, 2021 р., 11:21
Святкове привітання у фотографіях
10 Травня, 2021 р., 09:36
Цієї неділі, 09 травня 2021 р. в смт Щирець на стадіоні «Бомбезний», відбувся матч-відкриття Третьої ліги Львівщини з футболу сезону – 2021, серед команд ФК «Щирець» смт Щирець та ФК «Камула» с. Романів.
08 Травня, 2021 р., 09:39
День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками. Дні пам'яті відзначаються щорічно 8 і 9 травня починаючи з 2005 року.
29 Квітня, 2021 р., 21:32
З 29 березня по 03 квітня 2021 р. проходив Дистанційний регіональний конкурс юних піаністів Пустомитівщини «МУЗИКУЄМО RAZOM», організований відділом культури, молоді, спорту Пустомитівської міської ради. В конкурсі-фестивалі взяли участь учні Щирецької дитячої музичної школи.
26 Квітня, 2021 р., 16:40
35 річниця катастрофи: сьогодні День пам’яті Чорнобильської трагедії.
19 Квітня, 2021 р., 09:50
18 квітня міжнародний День пам’яток та історичних місць!
11 Квітня, 2021 р., 11:30
Бібліотека смт Щирець
06 Квітня, 2021 р., 11:24
В лютому місяці проходив Обласний дистанційний огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів, присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки «Я маю в серці те, що не вмирає …». В цьому конкурсі брали участь читці Народних домів та бібліотек Щирецької територіальної громади в різних вікових категоріях. Приємно, що серед них є лауреати І та ІІ премій, з чим їх сердечно вітаємо.