17 Серпня, 2021 р., 15:38
14-15 серпня представники нашої громади взяли участь в змаганнях з оздоровчого туризму, які проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації. Захід проходив в с. Урич Сколівського району. На конкурсі патріотичної пісні була виконана в’язанка стрілецьких пісень під музичний супровід. А в конкурсі «Найсмачніша туристична страва» наша команда «вразила» конкурсну комісію оригінальним захистом приготовлених страв, який проходив у пісенно-віршованому форматі (слова пісні і віршів належать самим учасникам команди), що неабияк вплинуло на рішення журі, яке присудило нашій команді перше місце.
03 Серпня, 2021 р., 08:28
Нещодавно, в липні цього року, Наказом Міністерства молоді та спорту України було присвоєно звання «Заслужений Тренер України» Ткачишину Степану Івановичу - тренеру – викладачу вищої категорії, кандидату в Майстри спорту України з вільної боротьби, старшому тренеру Львівської області СДЮШОР «Спартаківець» з вільної боротьби.
12 Липня, 2021 р., 11:52
Цікаві та незабутні 5 зовсім різних днів....
08 Липня, 2021 р., 20:42
Підводимо підсумки ІІ Міжнародного онлайн - конкурсу виконавців на духових деревяних, мідних та ударних інструментах "Львівські Фанфари 2021- Fanfares of Lviv 2021".
06 Липня, 2021 р., 20:48
З нагоди Дня молоді  відбулася поїздка у Рівненську область.
03 Липня, 2021 р., 20:41
Сьогодні, 3 липня, свій День народження міг би святкувати наш земляк, Герой України Богдан Ільків. Та він настільки любив свою батьківщину, що не вагаючись ні на мить, одним з перших став на її захист.
02 Липня, 2021 р., 20:26
Фотозвіт заходів, приурочених до Дня Конституції України, проведених в закладах культури Щирецької громади.