Нагородження переможців та призерів Комплексних спортивних Ігор Львівщини 2022р.

Дата: 31.12.2022 16:13

28 грудня в м. Львові відбулось нагородження переможців та призерів Комплексних спортивних Ігор Львівщини 2022 року.

Спортивні ігри – це проєкт Львівського обласного центру «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОВА, аналогів якому в Україні нема.

В межах обласних комплексних Ігор Львівщини, у 2022 році, було заплановано 16 видів програми, але фактично відбулись змагання лише з 8 видів. У зв’язку із повномасштабним вторгненням, ті види програми, які були заплановані в проміжку із березня по червень, проведені не були.

Загалом, у фінальних змаганнях, у трьох категоріях: «Дорослі 18+», «Ветерани 40+» та «Люди з інвалідністю» взяли участь понад 1 000 осіб.

Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко подякував учасникам за активну участь у змаганнях, формування збірних команд громад та підтримку особливого духу на іграх.

Отож, за результатами VІІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю нагородили лідерів серед громад-учасників:

1. Перше місце – Новороздільська територіальна громада;

2. Друге місце – Самбірська територіальна громада;

3. Третє місце – Щирецька територіальна громада.

У ХV обласних ігор ветеранів спорту призові місця здобули:

1. Перше місце – Стрийська територіальна громада;

2. Друге місце – Бродівська територіальна громада;

3. Третє місце — Новороздільська територіальна громада

За результатами ХХХІ спортивних Ігор Львівщини серед територіальних громад Львівської області нагороди отримали:

1. Перше місце – Стрийська територіальна громада;

2. Друге місце – Бродівська територіальна громада;

3. Третє місце – Червоноградська територіальна громада.

Також за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі фізичної культури та спорту на Львівщині, а також за підсумками обласних комплексних змагань за програмою 31 спортивних Ігор Львівщини та 15 обласних ігор ветеранів спорту, 8 спортивних ігор серед людей з інвалідністю Подякою облдержадміністрації відзначено Двойченкова Леоніда Васильовича – інспектора відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики Щирецької селищної ради.