11 Травня, 2019 р., 10:06
День Матері і день весни ясної. Квітує травень, бджілкою дзвенить. День Матері — Мадонни пресвятої! Для тебе пісня хай у світ летить!
22 Квітня, 2019 р., 08:55
17 квітня 2019 року  в Щирецькому народному домі (директор - Кричковська З.М.) було проведено майстер-клас з писанкарства. Бібліотекар Дзик М.М. провела бесіду про "Пасхальні символи".
22 Квітня, 2019 р., 08:52
16 квітня 2019 року  в наших діток було справжнє свято.  До Щирецького народного дому завітав благодійний цирк. Виступ відбувся на підтримку онкохворих дітей.
18 Квітня, 2019 р., 09:03
Сьогодні, 16 квітня 2019 року, до нас завітала провідний методист з питань національно-патріотичного виховання КЗЛОР " Львівського обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи" Люмила Максимівна Антончик.
12 Квітня, 2019 р., 11:13
9 квітня 2019 року в Щирецькому народному домі відбувся вечір-портрет "Герої поміж нас", присвячений нашим Героям: Богдану Ільківу, Олегу Климу, Тарасу Кончевичу.
12 Квітня, 2019 р., 11:04
В с. Дмитре Дмитрівського старостинського округу відбулося свято духовної пісні "Співайте Богу нашому, співайте".
08 Квітня, 2019 р., 11:06
1 квітня 2019 рокук  хор учнів старших класів Щирецької дитячої музичної школи, керівник Іван Рибак, прийняв участь у фестивалі - конкурсі хорових колективів "Творимо, співаємо, радіємо..." Фестиваль відбувся у м. Городку
02 Квітня, 2019 р., 20:25
30 березня 2019 року в м. Дрогобич пройшли змагання з плавання за програмою ХХVІІІ спортивних ігор Львівщини, у яких взяла участь команда  Щирецької  ОТГ. Щирецька «дружина» представляла своїх учасників в категоріях: серед дорослих спортсменів, ветеранів спорту та людей з інвалідністю. Хоча в нашій команді відсутні «професійні» плавці, все ж, серед учасників з вадами зору наш земляк, щирчанин Юрій Вовк, виборов ІІ місце і був нагороджений срібною медаллю та дипломом.
02 Квітня, 2019 р., 13:00
У Щирецьку дитячу музичну школу завітали гості з Львівського музичного коледжу ім. С.Людкевича. Студенти народного відділу, викладачі Лариса Дачина та Володимир Іванець, подарували чудовий та емоційний виступ усім присутнім. Дякуємо, та до нових зусртічей.
27 Березня, 2019 р., 10:18
20 березня 2019 року відбувся відкритий академконцерт учнів Щирецької дитячої музичної школи. Оркестровий відділ по класу скрипки - викладач Лариса Михалик.