В останню путь

Дата: 16.09.2022 18:16

Сьогодні провели в останню путь Героя Жидика Павла Володимировича, який героїчно загинув внаслідок російської агресії на території Донецької області, поблизу населеного пункту Богородичне.

Народився 17 липня 1977 року, був зареєстрований у селі Семенівка (колишнього Пустомитівського), а зараз Львівського району Львівської області,  мешканець нашої громади.

Був призваний на військову службу до Збройних Сил України 25 лютого 2022 року ІІІ відділом Львівського РТЦК та СП Львівської області.

Старший лейтенант Жидик Павло Володимирович був командиром взводу вогневої підтримки 4 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А02884

Світла та вічна пам’ять про Нього завжди житиме у наших серцях.

Герої не вмирають! Слава Україні!