Всеукраїнські фінальні спортивні змагання

Дата: 12.10.2022 08:30

З 6 по 9 жовтня 2022 року в с. Ворохта Івано-Франківської області відбувались Всеукраїнські фінальні спортивні змагання серед команд сільських і селищних територіальних громад України, в яких брали участь  кращі громади з 15-и областей України.

Львівщину представляла наша Щирецька територіальна громада. В програмі заходу були змагання з шахів, шашок, дартсу, настільного тенісу та міні-футболу. Вчителька Щирецького ліцею імені Героя України Б. Ільківа Ганна Новак змогла вибороти 4 місце з шашок, лише невдача в останніх двох турах відкинула її від призового місця. Учень цього ж ліцею Ігор Демій зайняв шосте місце в змаганнях з шахів. П’яте місце у Ващишина Ігоря з настільного тенісу, восьме – Оксани Якимів, дев’яте місце з дартсу у Леоніда Двойченкова, 12-е у Яни Бублик. Восьме місце наша команда виборола з міні-футболу, двічі зігравши унічию, двічі отримала смак перемоги, та двічі зазнала поразки. Селищна рада отримала подяку від голови Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно- спортивне товариство «Колос» Олександра Мендуся за розвиток фізичної культури та спорту в територіальних громадах Львівщини.