Змагання з шахів

Дата: 12.10.2022 08:44

8-9 жовтня 2022 року  команда нашої громади взяла участь у змаганнях з шахів за програмою ХХХІ спортивних ігор Львівщини. Захід проводило управління молоді і спорту Львівської облдержадміністрації в м. Новояворівськ.  В перший день змагались дорослі шахісти, керовані Демієм Русланом, постійним учасником змагань. В складі команди була і його дочка Мар’яна. Тут було представлено 14 команд. На другий день змагались ветерани спорту, де було 11 команд. Наші шахісти виступили в міру своїх можливостей і принесли необхідні залікові очки. До кінця спортивних ігор Львівщини залишився лише один вид – скандинавська ходьба, яка за планом має пройти 22 жовтня в м. Львові.