День фізичної культури 2022. Легкоатлетичний крос

Дата: 12.09.2022 11:14

В суботу, 10 вересня, команда нашої громади взяла участь в обласному легкоатлетичному кросі, який відбувся в Стрийському парку в м. Львові. Усі учасники заходу, а це було загалом тринадцять територіальних громад, пройшли загартування дощем і вітром, які випробовували усіх спортсменів цілий змагальний день. Першими на старт вийшли ветерани спорту, серед яких змагався і голова селищної ради Олег Василишин, результат  якого ввійшов в 10-у кращих показників, з добрим результатом фінішувала також Ірина Панчишин.

Серед дорослих гідну конкуренцію найсильнішим спортсменам склав щирчанин Дмитро Короляк, який виборов почесне четверте місце в особистому заліку, поступившись третьому місцю менше однієї секунди. Загалом команда дорослих легкоатлетів в підсумковому заліку зайняла четверте місце, що є достойним показником. Вдалим був виступ нашої команди людей з інвалідністю, в складі якої було три учасника. Перше місце в своїй нозології виборола Марія Грушовець з Ланів, також перше місце і у щирчанина Вовка Юрія, що дозволило нашій команді посісти друге підсумкове командне  місце в цій категорії та отримати спортивний кубок, медалі та дипломи.