30 Липня, 2020 р., 15:28
Щирецька селищна рада висловлює подяку директору ТзОВ «Західні аграрні традиції» Гарасиму Н.І. за надання автогрейдера для профілювання доріг в кварталах забудови К-4, К-5, К-6.
20 Липня, 2020 р., 09:05
Сьогодні минає 6 років, як загинув в українсько-російській війні наш Герой Олег Клим. У важкий час для України пішов добровольцем на фронт, був оператором протитанкового взводу 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, солдат.
03 Липня, 2020 р., 20:41
Сьогодні 58-і роковини від дня народження Героя Небесної Сотні, нашого земляка Богдана Ільківа.
30 Червня, 2020 р., 11:31
День Конституції України є одним із головних державних свят нашої країни. І це єдине державне свято, що закріплене в самій Конституції. Щороку День Конституції в Україні відзначається 28 червня, оскільки в цей день 1996 року Верховна Рада ухвалила основний закон країни - Конституцію.
28 Червня, 2020 р., 20:38
Якби не війна...