19 Червня, 2021 р., 09:48
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята — Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати Вам за щоденну виснажливу працю — невпинну боротьбу за здоров’я та життя людини.
15 Червня, 2021 р., 14:27
СБУ викрила на хабарі керівництво одного зі стратегічних підприємств Міноборони
11 Червня, 2021 р., 14:58
СБУ викрила на хабарі директорку структурного підрозділу одного з вишів Львова
03 Червня, 2021 р., 17:13
На Львівщині СБУ заблокувала схему масштабної фальсифікації результатів ПЛР-тестів на COVID-19
02 Червня, 2021 р., 17:21
СБУ викрила медика, яка вимагала хабарі з учасників АТО/ООС за оформлення інвалідності
31 Травня, 2021 р., 11:23
До Дня захисту прав дітей Щирецька селищна рада організувала подорож на Гуцульщину у ( музей гуцульського побуту « У Трембітаря», музей гуцульської магії  та будинок-музей фільму «Тіні забутих предків, смт Верховина, а також на водоспад «Пробій» м. Яремче Івано-Франківської області) для дітей із багатодітних сімей, дітей учасників АТО та дітей із соцільно незахищених верств населення.
07 Травня, 2021 р., 10:10
Щирецький селищний голова Олег Василишин та начальник відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Щирецької селищної ради  Марія Ванькович висловлюють ПОДЯКУ ТОВ "ЗАХІДНІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ" за сприяння проведення робіт з електропостачання народного дому с. Черкаси.
26 Березня, 2021 р., 08:58
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ»Я УКРАЇНИ
19 Лютого, 2021 р., 11:20
Староста Соколівського старостинського округу Марія Голод висловлює ЩИРУ ПОДЯКУ ТОВ "ЗАХІД-АГРО МХП", ТОВ "АЛЬБА" та ВТП «ФІРМА СТАРТ» за надану техніку для вирішення питань щодо розчищення снігу на дорогах комунальної власності на території старостинського округу.