27 Січня, 2021 р., 20:07
У зв'язку з великою кількістю пожеж а також із загибеллю людей на них, 27 січня 2021 року працівниками Пустомитівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з представниками служби у справах дітей виконавчого комітету Щирецької селищної ради, відділу соціальної роботи Щирецької селищної ради проведено планове профілактичне відпрацювання с. Яструбків та с. Никонковичі.
22 Січня, 2021 р., 09:54
Соборність стала яскравим виявом  прагнення українців до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
29 Жовтня, 2020 р., 17:45
Щирецька  селищна територіальна виборча комісія
28 Жовтня, 2020 р., 16:16
Сьогодні, 28 жовтня, 41 рік від дня свого народження мав би відзначати Кончевич  Тарас Григорович.