31 Грудня, 2021 р., 16:33
Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади, яка захищає і представляє інтереси кожної людини, попри всі складнощі сьогодення. І величезна роль у цьому процесі належить місцевим радам та депутатам усіх рівнів, адже саме тут представляють та відстоюють спільні інтереси своїх територіальних громад сіл, селищ, міст.
30 Грудня, 2021 р., 11:58
Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив подяками активних учасників обласних комплексних Ігор Львівщини - наймасштабнішого спортивно-оздоровчого проєкту серед збірних команд спортсменів-аматорів з громад Львівщини.
25 Грудня, 2021 р., 08:58
25 грудня мав би відзначати 24 роки від дня свого народження ХОВАЛКО Богдан Ігорович.
14 Грудня, 2021 р., 16:50
Під кінець календарного та бюджетного року окремі місцеві бюджети вже виконали річні плани із надходжень податків та зборів.
16 Листопада, 2021 р., 16:51
СБУ блокувала антиукраїнську мережу, яка під кураторством РФ розробляла плани захоплення влади
28 Жовтня, 2021 р., 14:49
     Сьогодні, 28 жовтня, 42 рік від Дня свого народження мав би відзначати Кончевич Тарас Григорович.