28 Жовтня, 2020 р., 16:16
Сьогодні, 28 жовтня, 41 рік від дня свого народження мав би відзначати Кончевич  Тарас Григорович.
22 Жовтня, 2020 р., 10:33
Щирецька селищна рада висловлює подяку ТОВ "ЗАХІДНІ АГРАРНІ ТРАДИЦІЇ" за надану допомогу в проведенні профілювання дорожнього полотна на дорогах місцевого значення нашої громади в с. Сердиця хутір Шуфраґанка.
20 Жовтня, 2020 р., 08:41
Народний дім - осередок розвитку культури, мистецтва та традицій. 18 жовтня 2020 року відбулося урочисте відкриття оновленого та відремонтованого народного дому у с.Сердиця.
17 Жовтня, 2020 р., 11:42
Цього тижня в нашій громаді відбулась ще одна важлива подія – вступила в дію новостворена система оповіщення з цивільного захисту.
05 Жовтня, 2020 р., 16:14
Надаємо для розгляду громаді черговий лист Щирецької селищної ради від 31.08.2020 року № 822 щодо функціонування відділення АТ «Ощадбанк» в смт Щирець та відповідь  Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» з приводу даного питання.
03 Жовтня, 2020 р., 10:35
День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих людей. Педагог — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, навченими, людяними. Дякуємо Вам за вашу працю, за цей неймовірний вклад, за все, що Ви робите день за днем.
29 Вересня, 2020 р., 12:44
01 Вересня, 2020 р., 11:38
Житлово-комунальне підприємство придбало за кошти Щирецької селищної ради трактор. Ця довгоочікувана техніка значно полегшить роботу та виконання своїх обов’язків працівниками «Ранкового».
21 Серпня, 2020 р., 17:05