Богдан Ігорович Баран (25.09.1995-03.02.2023)

Дата: 09.02.2023 18:01

Сьогодні наша громада з невимовним болем провела в останню путь нашого Героя, мешканця с. Дмитре Богдана Барана.

Розпач, біль, лють на ворога - це ті почуття, які можна було прочитати в очах кожного, хто так численно прийшов віддати шану нашому Герою.

Завжди усміхнений, із щирими та добрими очима. Відданий друг, надійний побратим, активний спортсмен, молодий юнак, який так любив життя, віддав його, захищаючи рідну землю.

Навчався у Дмитрівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Пустомитівського району Львівської області. Закінчив економічний факультет Вищого навчального закладу «Львівський кооперативний коледж економіки і права» за спеціальністю «Фінанси і кредит». Згодом здобув вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка».

Цікавився історією та правознавством. Захоплювався футболом, брав активну участь у різноманітних турнірах.

Богдан був двічі абсолютним чемпіоном з футболу Пустомитівського району в складі двох команд: "Галичина" Щирець та "Сокіл" Лани. Призер Спартакіади Щирецької громади з міні-футболу в складі команди з с. Дмитре, неодноразово відстоював честь футбольної команди "Гетьман" Щирець.

Працював продавцем-консультантом у ТОВ «Епіцентр К» та «Нова лінія».

У березні 2022 року добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими окупантами у лавах 2-ї окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Богдана Барана залишилися мама та сестра. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Наш обов’язок – гідно нести світлу пам’ять про нього!

Вічна слава Герою! Він був! Він є! Він житиме в нашій пам'яті...